Zaproszenie na szkolenie "Trademark Infringement Online" z absolwentką Harvard Law School i "Practical Contract Drafting in English"

11.05.2024

Stowarzyszenie Center for American Studies (CfAS) mam wielką przyjemność do udziału w dwóch wyjątkowo interesujących szkoleniach:

"Trademark Infringement Online" z absolwentką Harvard Law School, Profesor Uché Ofodile, oraz "Practical Contract Drafting in English".

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

image1.png

1. Trademark Infringement

Kiedy? Szkolenie odbędzie się w czasie rzeczywistym 11 maja (sobota) 2024 r. w godzinach 13:00-17:00 online na platformie Zoom.

Dlaczego warto?

• Zdobędziesz wiedzę na temat różnych rodzajów naruszeń znaków towarowych występujących w e-commerce.
  • Zapoznasz się z prawem Unii Europejskiej, prawem Stanów Zjednoczonych i prawem międzynarodowym regulującym stosowanie i konsekwencje naruszeń znaków towarowych w sferze e-commerce.
  • Poznasz przydatne sposoby służące dochodzeniu roszczeń w sytuacji naruszenia znaku towarowego w Internecie (jednocześnie poznasz zalety i wady każdego z tych sposobów).
  • Dowiesz się, jak bronić swoich klientów gdy to oni zostaną oskarżeni o naruszenie cudzego znaku towarowego w Internecie.
  • Zmierzysz się z najaktualniejszymi problemami z zakresu prawa znaków towarowych w sferze e-commerce.

Prowadząca: Profesor Uché Ofodile jest absolwentką Harvard Law School i University College London. W latach 2021-2022 była Senior Fellow w Kennedy School of Government na Harvard University. Prowadziła wykłady na wielu uniwersytetach na całym świecie, w tym na Columbia University, Tufts University i American University of Armenia. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, w tym nagród przyznanych przez Harvard Law School, Carnegie Council on Ethics and International Affairs, American Bar Association Section of International Law oraz Albert Einstein Institution.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 4 maja 2024*) koszt udziału w kursie to tylko 319 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 7 maja 2024), koszt udziału w kursie to 419 PLN.

Link do bezpiecznych e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):
buy.stripe.com/8wM14l9q10rp1WgaNk

Pełny opis szkolenia i rejestracja:
www.cfasofficial.com/cfas/infringement

image2.jpeg

2. Practical Contract Drafting in English

Kiedy? Szkolenie odbywa się w piątek 24 maja (16:00-19:00) i sobotę 25 maja (9:00-12:00).

Dlaczego warto?

• Zrozumiesz językowe źródła nieporozumień występujące podczas sporządzania umów
  • Dowiesz się, jak sporządzać różne rodzaje umów
  • Poznasz najpowszechniejsze klauzule umowne i pułapki związane z ich stosowaniem
  • Dowiesz się, jak zaadresować implikacje procesowe już na etapie sporządzania umowy (tak, by zmniejszyć ryzyko dla swojego klienta)

Prowadzący: Adwokat Valery Loumber jest prawnikiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Stanach Zjednoczonych. Obok reprezentowania klientów w sektorze prywatnym i prowadzenia własnej kancelarii, Valery zajmował stanowisko Staff Attorney w zespołach kilku sędziów federalnych, był wykładowcą prawa oraz sędzią. Stopień doktora nauk prawnych uzyskał na University of the Pacific – McGeorge School of Law (pierwszym uniwersytecie w Kalifornii). Obecnie Valery jest partnerem w kancelarii prawnej Gavrilov & Brooks dysponującej biurami w Los Angeles i Sacramento w Kalifornii.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do godz. 23.59 dnia 17 maja 2024*) koszt udziału w szkoleniu to 479 PLN.

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do godz. 23.59 dnia 20 maja 2024*), koszt udziału w kursie to 699 PLN.

Link do bezpiecznych e-płatności w puli nr I (Przelewy24, karta, BLIK):
buy.stripe.com/8wMfZf0Tv5LJ1WgaNq

Pełny opis szkolenia i rejestracja:
www.cfasofficial.com/cfas/practicalcontract