Webinar: "Zmiany w prawie spowodowane sytuacją w Ukrainie – jak informować o tym swoich klientów" - 28.04.2022

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatny webinar: "Zmiany w prawie spowodowane sytuacją w Ukrainie – jak informować o tym swoich klientów", który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 12.00. Zakres szkolenia obejmuje w szczególności postanowienia tzw. specustawy o pomocy obywatelom Ukrainy, która wprowadziła specjalne zasady traktowania tych osób. Podczas szkolenia oprócz zagadnień prawnych poruszone zostaną również kwestie praktyczne - jak Kancelarie prawne mogą informować o zmianach w prawie swoich klientów. Zostaną zaprezentowane nowe, innowacyjne rozwiązania, które wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom i wyzwaniom.

Rejestracja na szkolenie

Program webinaru:

• Zakres ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy
  • Legalizacja pobytu dla obywateli Ukrainy, w tym: Wniosek o nadanie numeru PESEL Zezwolenie na pobyt czasowy
  • Przedłużenie okresu pobytu
  • Zakres ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy
  • Pomoc materialna dla obywateli Ukrainy
  • Zmiany w prawie – jak informować o nich klientów Kancelarii prawnych?

Zapraszamy 28 kwietnia o godz. 12:00!

Szczegóły wydarzenia i zapisy >>