VII Kongres Innowacyjnej Gospodarki - Warszawa, 8-9.06.2016 r.

08.06.2016 - 09.06.2016

Szanowni Państwo,

W ramach VII Kongresu Innowacyjnej Gospodarki Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza na warsztaty „Rejestracja znaku jeszcze nigdy nie była tak prosta – przełomowe zmiany w prawie znaków towarowych”, które odbędą się 8 czerwca w godzinach 10.30-12.30, sala C, Centrum Nauki Kopernik.

Ostatnie nowelizacje przepisów ustawy Prawo własności przemysłowej wprowadziły szereg istotnych zmian, z których najważniejsze dotyczą reformy systemu rejestracji znaków towarowych. Celem warsztatów będzie przybliżenie słuchaczom nowego systemu. Pani Magdalena Klimaszewska – asesor w Departamencie Badań Znaków Towarowych Urzędu Patentowego RP przedstawi najważniejsze aspekty procedury zgłoszeniowej, uwzględniając postępowanie w sprawie sprzeciwu. Omówi także przeszkody na drodze rejestracji znaków towarowych w kształcie zmienionym przez nowelizacje.

Warsztaty adresowane są w szczególności do przedsiębiorców, a także przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu.

UWAGA! Rejestracja na warsztaty odbywa się wyłącznie w ramach ogólnej rejestracji na Kongres – zob. poniższe informacje.

Serdecznie zapraszamy!

VII Kongres Innowacyjnej Gospodarki

Kongres Innowacyjnej Gospodarki - po raz siódmy organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą - odbędzie się 8 i 9 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Wśród gości Kongresu m.in.:
Nicola Mendelsohn, Facebook Vice President for Europe, the Middle East and Africa
Jarosław Gowin, Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Patrycja Klarecka, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Jacek Żakowski, Polityka
Tomasz Ciach, Laboratorium Inżynierii Biomedycznej, Politechnika Warszawska
Gerd Maass, Head Molecular Information Roche Pharmaceutical Division Region Europe

Podczas tegorocznej edycji będziemy mówić o innowacjach w czterech obszarach:

DIGITAL
Nowe technologie w życiu współczesnego człowieka
Cyfryzacja jako lewar polskiej gospodarki

SMART CITY
Efektywna budowa inteligentnego miasta, wyzwania i oczekiwania miast, nowe wyzwania dla biznesu, współpraca samorządu z biznesem

ZDROWIE
Telemedycyna w Polsce, nowe technologie w medycynie

INNOWACYJNA INFRASTRUKTURA
Szwedzko-Polskie Forum Kolejowe, wyzwania inwestycyjne w obszarze infrastruktury oraz cyberbezpieczeństwo w Polsce

WARSZTATY dla samorządowców
Współpraca samorządu z biznesem - ABC wdrażania rozwiązań smart city

Rejestracja na Kongres jest dostępna od dziś na stronie: LINK
Program Kongresu dostępny tutaj:
LINK
Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona!
Do zobaczenia na Kongresie!

www.kongresig.pl