Szkolenie "Zasiedzenie jako jeden ze sposobów nabycia prawa własności" - Kraków, 12.05.2016 r.

12.05.2016

Zasiedzenie jako jeden ze sposobów nabycia prawa własności

12.05.2016 (Czwartek) godz: 10: 00-16: 00, Kraków ul. Św. Gertrudy 6, Hotel Old Town

Program szkolenia:

1. Istota i funkcje zasiedzenia
  2. Przedmiot zasiedzenia
  3. Prawo własności nieruchomości
  4. Prawo własności rzeczy ruchomej
  5. Prawo użytkowania wieczystego
  6. Zasiedzenie a przemilczenie
  7. Przesłanki zasiedzenia
  8. posiadanie
  9. upływ czasu
  10. Początek bieg zasiedzenia
  11. zawieszenie biegu zasiedzenia
  12. przerwanie biegu zasiedzenia
  13. Doliczenie posiadania poprzednika

7.Postępowanie o stwierdzenie zasiedzenia

1. Skutki zasiedzenia

dr Helena Ciepła

doktor nauk prawnych; sędzia Sądu Najwyższego  w stanie spoczynku; jest autorem i współautorem wielu publikacji, m.in. komentarzy do Kodeksu cywilnego, Kodeksu postępowania cywilnego i Kodeksu rodzinnego oraz ustawy o księgach wieczystych; prowadzi działalność dydaktyczną w Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz  szkolenia  aplikantów w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie

Cena

Koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu wynosi 599 PLN+23% VAT (736,77 PLN brutto).

Cena obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, serwis kawowy, lunch, konsultacje z trenerem. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Cena nie obejmuje zakwaterowania.

Uwaga! Udział w szkoleniu umożliwia zdobycie punktów wymaganych przez Krajową Radę Radców Prawnych i godzin wymaganych przez Naczelną Radę Adwokacką.

Więcej informacji na temat Szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo: