Szkolenie "Szef w roli mediatora - rozwiązywanie konfliktów w zespole" - on-line, 30.01.2024 r.

Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy organizuje webinar pt:

"Szef w roli mediatora- rozwiązywania konfliktów w zespole"

Termin szkolenia:

30 styczeń 2024 r. wtorek  od godź. 17.30- 19.45 (3 godziny lekcyjne)

Miejsce szkolenia:

on-line na platformie ZOOM, przed szkoleniem uczestnicy otrzymają link do szkolenia

Cena szkolenia:

Koszt: 150 zł brutto,

OCZEKIWANE EFEKTY SZKOLENIA:

• Przełożony zna i potrafi zastosować sprawdzone metody działania w sytuacjach sporów i konfliktów między pracownikami.
  • Przełożony potrafi wejść w rolę mediatora i umiejętnie identyfikować potrzeby i interesy stron konfliktu.
  • Przełożony potrafi wspierać strony konfliktu w kreatywnym poszukiwaniu rozwiązania sporu.
  • Przełożony potrafi zna i potrafi zastosować odpowiednie narzędzia komunikacyjne i asertywne w celu zaangażowania stron sporu do wypracowania rozwiązania.

Szef w roli mediatora- rozwiązywanie konfliktów w zespole - Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy (oirp.bydgoszcz.pl)