Szkolenie - "Problematyka odpowiedzialności turystycznych biur podróży za poniesione przez klientów szkody majątkowe i niemajątkowe" - Warszawa, 29.05.2017

Informujemy, że w dniu 29 maja 2017 r. w Warszawie, odbędzie się szkolenie:
„Problematyka odpowiedzialności turystycznych biur podróży za poniesione przez klientów szkody majątkowe i niemajątkowe”.

W programie szkolenia m.in.:

1. Odpowiedzialność organizatora turystyki za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy o świadczenie usług turystycznych.
  2. Podstawy i zakres odpowiedzialności organizatora turystyki.
  3. Utrata przyjemności wypoczynku jako postać szkody.
  4. Odpowiedzialność Skarbu Państwa w związku z nieprawidłową implementacją Dyrektywy nr 90/314/EWG z dnia 13 czerwca 1990 r. w sprawie zorganizowanych podróży, wakacji i wycieczek powodującą brak finansowego zabezpieczenia klientów w razie upadłości biur podróży.

Szkolenie poprowadzi jeden z największych autorytetów z zakresu prawa w Polsce: Pani Sędzia SN dr Helena Ciepła. Doktor nauk prawnych. Sędzia Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych z zakresu prawa i postępowania cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz ustawy o księgach wieczystych i hipotece, m.in. Komentarzy do Kodeksu cywilnego, Kodeksu postępowania cywilnego, Kodeksu Rodzinnego i opiekuńczego oraz Ustawy o księgach wieczystych i hipotece. Odznaczona Krzyżem Komandorskim za zasługi dla wymiaru sprawiedliwości, za kształtowanie zasad demokratycznego państwa prawa i kultury prawnej. Wykładowca uczelni wyższych.

Pełne informacje o szkoleniu znajdą Państwo na: http://www.szkolenia-prawne.pl/szkolenie/problematyka-odpowiedzialnosci-turystycznych-biur-podrozy-poniesione-klientow-szkody-majatkowe-niemajatkowe/

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą szkoleń: www.szkolenia-prawne.pl

Zapraszamy do udziału w szkoleniach.

Agnieszka Kuźdub