Szkolenie "Ochrona tajemnicy zawodowej adwokatów i radców prawnych" - Warszawa, 1.02.2017 r.

01.02.2017

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska prawniczego, Instytut Szkoleniowy Wymiaru Sprawiedliwości, jako organizacja pozarządowa, organizuje specjalistyczne szkolenie:

Ochrona tajemnicy zawodowej adwokatów i radców prawnych

Termin: 1 lutego 2017 r. (szkolenie jednodniowe)

Miejsce: Warszawa

Szczegóły: http://isws.edu.pl/szkolenia/ochrona-tajemnicy-zawodowej-adwokatow-i-radcow-prawnych/

Prowadzący:

• prof. dr hab. Jacek Giezek adwokat, Przewodniczący Komisji Etyki w Naczelnej Radzie Adwokackiej,

• mec. Radosław Baszuk - adwokat, były Wiceprezes Wyższego Sądu Dyscyplinarnego Adwokatury,

• dr Krzysztof Liedel - ekspert w zakresie służb specjalnych,

• insp. w st. spocz. Dariusz Rozenek - były wieloletni Naczelnik Wydziału ds. Korupcji KSP.

W ramach szkolenia m.in.:

• Obowiązujące i planowane przepisy prawne dotyczące ochrony tajemnicy zawodowej i obrończej.

• Nieznana powszechnie wiedza na temat współpracy (w tym współpracy operacyjnej) z aplikowanymi prawnikami z perspektywy funkcjonowania służb.

• Każdy z uczestników otrzyma indywidualny, numerowany i opatrzony hologramem certyfikat zawierający tematykę i liczbę godzin edukacyjnych.

• Roczny dostęp online do materiałów szkoleniowych.

Instytut Szkoleniowy Wymiaru Sprawiedliwości
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
tel./fax: +48 22 290 62 14
e-mail: sekretariat@isws.edu.pl

www.isws.edu.pl

Podmiot zarejestrowany w Rejestrze Stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000307386, REGON 141628999, NIP 5213506022.