Szkolenie nt. prawnych i technicznych aspektów cyberprzestępczości - Kraków, 11.06.2016 r.

11.06.2016

11 czerwca 2016 roku w Krakowie, w Międzynarodowym Centrum Kultury, odbędzie się szkolenie nt. prawnych i technicznych aspektów cyberprzestępczości. Jego organizatorami są Fundacja Adwokatury Polskiej oraz Academy of European Law (ERA).

W trakcie szkolenia omówione zostanę m.in. zagrożenia cyfrowe i różne typy cyberprzestępstw, w tym nowe trendy w przestępczości zorganizowanej oraz sposoby zwalczania cyberprzestępczości.

W roli prelegentów wystąpią:

• Cormac Callanan, Aconite Solutions
  • Stephen Mason, Institute of Advanced Legal Studies
  • Goran Oparnica, INsig2

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim w formie wykładów oraz warsztatów polegających na rozwiązywaniu praktycznych kazusów. Wydarzenie skierowane jest do prawników.

Szkolenie będzie okazją do zdobycia punktów koniecznych do wykazania realizacji obowiązku udziału w szkoleniach zawodowych przez radców prawnych i adwokatów.

Szczegóły dotyczące szkolenia znajdują się w broszurze informacyjnej.

ERA FAP Cybercrime.pdf