Szkolenia on-line "Forensic Psychology" 7.06 i "Persuasive Legal Writing" 21-22.06.2024

Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Center for American Studies (CfAS) zapraszamy do udziału w dwóch wyjątkowo interesujących szkoleniach: "Forensic Psychology" z doświadczonym amerykańskim psychologiem sądowym, Dr. Kylem Gamache, oraz "Persuasive Legal Writing" z profesor prawa ze Stanów Zjednoczonych, Karen Lundquist.

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

image (3).png

1. Forensic Psychology

Kiedy? Kurs odbędzie się w piątek 7 czerwca 2024 w godz. 17:30 – 20:30 na platformie Zoom.

Dlaczego warto?

W trakcie kursu poznasz:

• Podstawy i zastosowanie kryminalistycznej oceny ryzyka
  • Zastosowanie badań kryminalistycznych w śledztwach/dochodzeniach i procesach
  • Metody oceny zeznań naocznych świadków
  • Metody kwestionowania opinii biegłych
  • Zasady obrony z niepoczytalności
  • Funkcjonowanie psychopatii i jej konsekwencje

Prowadzący: Dr Kyle Gamache jest wykładowcą psychologii na Roger Williams University, gdzie prowadzi zajęcia z psychologii ogólnej, oceny ryzyka, psychoterapii i psychopatologii. Jest licencjonowanym doradcą ds. zdrowia psychicznego i psychoterapeutą, specjalizującym się w klinicznej ocenie ryzyka.

Koszt udziału:
Cena udziału w ramach puli biletów nr I (czyli do 23.59 dnia 1 czerwca 2024*) to tylko 369 PLN!

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 4 czerwca 2024), koszt udziału w kursie to 499 PLN.

Pełny opis szkolenia i rejestracja:

image.jpeg

2. Persuasive Legal Writing

Kiedy? Szkolenie odbędzie się w czasie rzeczywistym 21-22 czerwca (piątek i sobota) 2024 r. online na intuicyjnej platformie Zoom.

Dlaczego warto?

Ponieważ Persuasive Legal Writing Masterclass to minimum teorii, a maksimum praktyki.

• Nauczysz się zwięźle i logicznie konstruować argumenty w języku angielskim.
  • Poznasz zaawansowane słownictwo oraz zasady składni i gramatyki, które wykorzystasz w pismach takich jak pozwy, odpowiedzi na pozew, skargi, odwołania, wnioski, ugody.
  • Nauczysz się pisać w sposób, który dokładnie odpowiada Twoim procesowym i transakcyjnym celom.
  • Poznasz praktyczne porady i strategie, jak pisać po angielsku jasno, zwięźle i "na temat", czyli jak pokonać największą bolączkę polskich użytkowników języka angielskiego.

Prowadząca: Profesor Karen Lundquist uczy pisania pisania prawniczego i języka angielskiego jako drugiego języka na University of Minnesota Law Faculty od 2011 roku. Od 2006 roku jest praktykującą adwokatką specjalizującą się w prawie pracy. W 2017 roku wydała w wydawnictwie West Academic Publishing własny podręcznik zatytułowany "Legal Writing and Legal Skills for LL.M. Students".

Koszt udziału:
Cena udziału w ramach puli biletów nr I (czyli do 23.59 dnia 13 czerwca 2024*) to tylko 399 PLN!

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 16 czerwca 2024), koszt udziału w kursie to 499 PLN.

Pełny opis szkolenia i rejestracja: