Szkolenia: “Drafting M&A Contracts” oraz “Privacy Law Academy”

15.09.2023

Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

1. Drafting M&A Contracts (piątek-sobota, 6-7 października 2023 na platformie Zoom).

Kurs jest skierowany do prawników, którzy chcą opanować umiejętność sporządzania umów i dokumentacji uzupełniającej związanej z transakcjami fuzji i przejęć (Mergers & Acquisitions).

Dlaczego warto?

• Poznasz anglojęzyczną terminologię używaną przez międzynarodowych prawników w procesach zawierania umów fuzji i przejęć.
  • Dowiesz się, jak sporządzać kluczowe umowy i dokumenty uzupełniające składające się na procesy fuzji i przejęć (niezależnie od rodzaju transakcji i branży), takie jak umowa o zachowaniu poufności (NDA), protokół ustaleń, raport due diligence, umowa o zakazie konkurencji, umowa sprzedaży udziałów i inne.
  • Otrzymane umowy i dokumenty pomocnicze przedstawione podczas kursu będą miały dla Ciebie również dużą wartość jako potencjalne szablony do własnej pracy zawodowej w przyszłości.

Prowadzący:

Christopher Giles, LL.M. jest adwokatem i partnerem w Culhane Meadows PLLC (wiodącej amerykańskiej kancelarii prawa gospodarczego z biurami w 11 miastach Stanów Zjednoczonych). Przez siedem lat swojej kariery prawniczej mieszkał i praktykował na Ukrainie, obsługując największe międzynarodowe firmy dokonujące ekspansji na Europę Środkowo-Wschodnią.

Oleg Visochinsky, LL.M jest prawnikiem z ponad 25-letnim doświadczeniem w transgranicznych transakcjach M&A, projektach finansowych oraz prawie gospodarczym. Uzyskał tytuł LL.M. na Narodowym Uniwersytecie im. Tarasa Szewczenki w Kijowie (najlepszym uniwersytecie Ukrainy). Był partnerem i szefem zespołu prawa rynków kapitałowych w renomowanej kancelarii prawnej Grischenko & Partners, w której Christopher Giles i on ściśle współpracowali przez lata.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 29 września 2023*) koszt udziału w kursie to 269 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 3 października 2023), koszt udziału w kursie to 369 PLN.

Link do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):
buy.stripe.com/9AQ6oF6dP3DB44o2ds

*Warunkiem rejestracji w danej puli jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty za kurs we wskazanym terminie.

Pełny opis szkolenia i rejestracja:
www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/drafting-ma-contracts

2. Privacy Law Academy (piątek-sobota, 3-4 listopada 2023 na platformie Zoom).

• Zrozumiesz funkcjonowanie najważniejszych regulacji służących ochronie prawa do prywatności, w tym unijne ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO).
  • Poznasz podobieństwa i różnice między przepisami dotyczącymi prywatności w Europie, USA i Kanadzie oraz dowiesz się jakie praktyczne konsekwencje mają one dla Twojej pracy zawodowej.
  • Dowiesz się w jaki sposób sądy i prawodawcy dostosowują istniejące przepisy, aby sprostać wyzwaniom związanym z nowymi technologiami, takimi jak media społecznościowe, sztuczna inteligencja czy wirtualna rzeczywistość.

Prowadzący:

Marc Jonathan Blitzjest absolwentem Harvard University i University of Chicago.

Blitz jest ekspertem w dziedzinie prawa ochrony prywatności oraz prawa Internetu. Jego badania koncentrują się na tym, w jaki sposób nowe technologie wpływają na orzecznictwo sądów realizujących gwarancje wolności słowa, prawa do prywatności i dostępu do informacji.

Ostatnie prace Blitza dotyczyły wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, rozpowszechniania fałszywych wiadomości (fake news) i “głęboko fałszywych filmów” (deep fakes), dronów, masowej wideo-inwigilacji (mass video-surveillance), metod identyfikacji biometrycznej i nadzoru aktywności w Internecie.

Koszt udziału:

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 27 października 2023*) koszt udziału w kursie to 299 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II, koszt udziału w kursie to 399 PLN.

Link do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):
buy.stripe.com/28oaEVgSt5LJ6cw3hL

*Warunkiem rejestracji w danej puli jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty za udział w Akademii we wskazanym terminie.

Pełny opis szkolenia i rejestracja:
www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/privacy-law

Drafting M&A Contracts.pdf