Stosunkowo niedawno radcy prawni uzyskali uprawnienia do reprezentowania klientów przed Urzędem Patentowym RP w sprawach związanych z dokonywaniem i rozpatrywaniem zgłoszeń oraz utrzymywaniem ochrony znaków towarowych, wzorów przemysłowych i oznaczeń geograficznych.
Rzetelne świadczenie pomocy prawnej w tym obszarze wymaga jednak posiadania szerokiej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu prawa własności intelektualnej, w tym badania i zgłaszania znaków towarowych (wzorów przemysłowych).
Dlatego zapraszamy na pierwszą edycję studiów podyplomowych Prawo Własności Intelektualnej (IP) dla prawników na @Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Studia skierowane są przede wszystkim do radców prawnych, adwokatów i prawników zamierzających specjalizować się w szeroko rozumianym prawie własności intelektualnej.
Specjalnie dla członków OIRP Kraków Uczelnia przewiduje 5 % rabat! W celu uzyskania rabatu proszę wpisać przy rejestracji kod: OIRP Kraków.
Główne atuty studiów to:
192 godziny praktycznej nauki o prawie własności intelektualnej, w tym prawie autorskim, prawie znaków towarowych, wzorów przemysłowych, UZNK w świetnej atmosferze!
Nowa specjalizacja
Udział w studiach pozwoli na uzupełnienie wiedzy zdobytej na studiach prawniczych, czy aplikacji o praktyczne aspekty badania i zgłaszania znaków towarowych, wzorów przemysłowych, sporządzania umów i prowadzenia sporów w zakresie PWI.
Warsztaty, w ramach których słuchacze:
Doskonała kadra wykładowców!
Zajęcia prowadzą adwokaci, radcy prawni, sędziowie i rzecznicy patentowi z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w sprawach prawa własności intelektualnej.
Aktywne metody nauczania!
Studia opierają się w znacznej części na wspólnej analizie orzecznictwa, studiów przypadków, warsztatach oraz dyskusji i wymianie doświadczeń z uczestnikami studiów. Będziemy pracować na podstawie projektów dokumentacji zgłoszeniowej, wzorów umów i pism procesowych, tzw. mapy myśli oraz studiów przypadków w postaci filmów.
Sesje Q&A
Sesje pytań i odpowiedzi on-line, na których kierownik studiów wraz z zaproszonymi wykładowcami i uczestnikami studiów będą omawiać zagadnienia prawne (pytania) uprzednio zgłoszone przez uczestników studiów.
Więcej informacji oraz formularz zapisów znajdą Państwo na stronie
Do zobaczenia