Studia podyplomowe „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe” - zaproszenie

09.06.2024

Szanowni Państwo,

na prośbę Katedry Publicznego Prawa Gospodarczego i Polityki Gospodarczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego przekazujemy zaproszenie do udziału w kolejnej edycji studiów podyplomowych „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe".

Trwające dwa semestry studia mają na celu przekazanie aktualnej, eksperckiej wiedzy przede wszystkim w zakresie prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego oraz w zakresie innych gałęzi prawa związanych z restrukturyzacją i upadłością (prawo karne, cywilne i finansowe). Zadaniem studiów jest również przekazanie podstawowych wiadomości z zakresu rachunkowości, metodyki pracy biegłych, ekonomii oraz umożliwienie studentom zrozumienia procesów gospodarczych, na tle których dochodzi do upadłości.

Nieocenioną zaletą studiów jest stojący za nimi zespół wykładowców, wśród których znajdują się wybitni pracownicy naukowi jak i praktycy, w tym sędziowie, orzekający w sądach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Wśród kadry naukowej znajdą więc Państwo m. in. dr hab. prof. UJ Krzysztofa Oplustila, prof. dr hab. Jerzego Pisulińskiego, dr Marka Porzyckiego, dr Annę Rachwał, dr Piotra Kędzierskiego, SSR Janusza Płocha, SSR Cezarego Zalewskiego, kwalifikowanego doradcę restrukturyzacyjnego Jerzego Sławka, r. pr. Marcina Krawczyka, adw. Bartosza Groele, r. pr. Piotra Zimmermana, czy adw. Macieja Geromina.

Rekrutacja otwarta będzie od dnia 1 lipca 2024 roku, do dnia 20 września 2024 roku. Rozpoczęcie zajęć planowane jest na dzień 19 października 2024 roku.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa na stronę internetową: https://wpia.uj.edu.pl/studia-podyplomowe/prawo-restrukturyzacyjne-i-upadlosciowe/o-studiach

Z poważaniem,

Kaja Kijewska