Studia podyplomowe "Prawo deweloperskie i lokalowe"

24.07.2024

W odpowiedzi na obecne zapotrzebowanie branży deweloperskiej i rynku nieruchomości zapraszamy Państwa na studia podyplomowe Prawo deweloperskie i lokalowe.

Od 1 lipca 2022 r. obowiązuje nowa ustawa deweloperska, która wprowadziła Deweloperski Fundusz Gwarancyjny, mający zapewnić kupującym bezpieczeństwo, nawet w przypadku bankructwa dewelopera. Nowa ustawa to także liczne nowe obowiązki, zarówno po stronie deweloperów jak i banków.

W ramach studiów zdobędziecie Państwo specjalistyczną wiedzę, opartą na najnowszych regulacjach oraz praktyczne umiejętności, niezbędne do sprawnego posługiwania się przepisami prawa i zasadami etyki.

Rozwój kariery, wpływa na wzrost wynagrodzenia, ale jest jeszcze coś, co zwiększa efektywność pracy – networking.

Na studiach podyplomowych spotykają się osoby posiadające już doświadczenie branżowe. Poprzez uczestnictwo we wspólnych projektach dotyczących problemów prawnych, Uczestnicy mogą lepiej poznać się i podzielić się swoją wiedzą (później także poza murami uczelni).

Studia podyplomowe Prawo Deweloperskie i Lokalowe prowadzone w Katedrze Prawa Nieruchomości i Prawa Podatkowego, Instytutu Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Studia prowadzone są we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

U nas spotkają Państwo doświadczonych naukowców i praktyków prawa nieruchomości, dzięki którym poszerzą Państwo swoją specjalistyczną wiedzę

i będą Państwo mogli z niej skorzystać już kolejnego dnia po zakończeniu zajęć.

Dobrą wiadomością jest fakt, że istnieje możliwość starania się o dofinansowanie studiów podyplomowych. Warto zapoznać się z dostępnymi źródłami finansowania.