Seminarium z pisania skutecznych kontraktów międzynarodowych - Poznań 18-19.05.2018

18.05.2018 - 19.05.2018

Seminarium z zakresu pisania skutecznych kontraktów międzynarodowych
Drafting effective international contracts: International Sales, Agency and Distributorship Contracts.

Poznań 18-19 maja 2018 r

Organizatorem wydarzenia jest Międzynarodowa Unia Adwokatów UIA (International Association of Lawyers UIA) we współpracy z Wielkopolską Izbą Adwokacką, Naczelną Radą Adwokacką, Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polskim Komitetem Narodowym Międzynarodowej Izby Handlowej – ICC Poland.

Językiem seminarium jest język angielski. Zapisy prowadzone są pod tym linkiem poprzez stronę internetową UIA. Poniżej przekazujemy także szczegółowy materiał informacyjny w języku angielskim uwzględniający program, kartę zgłoszeniową oraz informację o kosztach udziału w wydarzeniu.

Międzynarodowa Unia Adwokatów jest organizacją o międzynarodowym zasięgu zrzeszającą prawników indywidualnych, samorządy prawnicze oraz inne organizacje o charakterze prawniczym. Organizacja liczy obecnie około dwóch milionów prawników z ponad 120 państw i tym samym stanowi cenne forum wymiany wiedzy i doświadczeń. Do zadań UIA należy przede wszystkim 1. stanie na straży zawodów prawniczych w tym niezależności i wolności ich wykonywania – służąc w ten sposób interesowi publicznemu; 2. ochrona praw człowieka i przestrzeganie zasad praworządności oraz demokracji; 3. promowanie rozwoju nauk prawniczych oraz wspieranie rozwoju zawodowego. Od 2018 roku do członków Międzynarodowej Unii Adwokatów UIA dołączyła także Krajowa Izba Radców Prawnych.

Poznan.jpg

2018 05 18 program UIA