Oferta kursów z Legal English dla członków OIRP w Krakowie.

03.10.2023

Zajęcia prowadzi Izabela Konopacka, mgr filologii angielskiej oraz mgr prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, członkini Krakowskiej Izby Adwokackiej. Od 16 lat zawodowo zajmuje się nauczaniem prawniczego języka angielskiego oraz przekładem prawniczym, w tym m.in. jako wykładowczyni na studiach podyplomowych dla tłumaczy przysięgłych.

Ponadto jest absolwentką kursów specjalistycznych z:

▶ Common Law na University of London (ukończony z wyróżnieniem),
▶ Advocacy Skills for Trainers w Gray’s Inn w Londynie (jako pierwszy zagraniczny prawnik została zaproszona i wzięła udział w szkoleniu z argumentacji prawniczej metodą Hampel dla angielskich adwokatów-trenerów),
▶ EU Litigation for Lawyers w Trewirze.

W swojej pracy zawodowej zajmuje się zarówno umowami handlowymi w obrocie międzynarodowym, jak i sporami transgranicznymi, zwłaszcza w zakresie jurysdykcji sądów angielskich. Prowadziła i prowadzi zajęcia z legal i business English dla prawników oraz pracowników działów prawnych największych spółek i innych podmiotów działających na lokalnym rynku (m.in. Santander Consumer S.A., Eurobank S.A., Catlin XL, Rawplung S.A., GK PCC Rokita SA, KRUK S.A., Politechnika Wrocławska). Obszar zawodowych i naukowych zainteresowań prowadzącej skupia się wokół tematyki sporządzania i wykładni umów w j. angielskim. Ponad to prowadząca na co dzień posługuje się prawniczym językiem angielskim w kontaktach zawodowych z prawnikami z niemalże wszystkich jurysdykcji.

Oferta ouwzględnia dedykowaną, niższą cenę na kursy dla radców i aplikantów, a oprócz tego na hasło Legal English OIRP-Kraków i numer wpisu uczestnik/uczestniczka otrzyma dodatkowy 10% rabat.

legalE b2023 OIRP w Krakowie.pdf
toles b2023 OIRP w Krakowie.pdf