Konferencja: Prawo medyczne w praktyce funkcjonowania szpitali - 29.06.2017

29.06.2017

------------------

Uprzejmie informujemy, że

limit miejsc na konferencję został wyczerpany.

---------------------

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
i Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego
zapraszają do udziału w konferencji pt.:
„Prawo medyczne w praktyce funkcjonowania szpitali”
29 czerwca 2017r. w godzinach od 10.00 do 15.15
w Szpitalu, os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków.

Zamysłem organizatorów jest przeprowadzenie prekonferencji VI Kongresu Prawa Medycznego, który tradycyjnie odbędzie się w pierwszych dniach grudnia bieżącego roku w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Adresatem konferencji jest środowisko radców prawnych, którzy licznie uczestniczą w organizowanych z powodzeniem przez Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego kongresach.

Program prekonferencji koncentrować się będzie wokół problematyki funkcjonowania w praktyce działalności szpitala (czemu poświęcona jest pierwsza część konferencji) oraz praktycznym problemom związanym z postępowaniami z zakresu dochodzenia roszczeń z tytułu błędów i zdarzeń medycznych (o czym będzie mowa w drugiej części obrad). Do udziału w charakterze prelegentów zostali zaproszeni prawnicy posiadające wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa medycznego oraz pracownicy naukowi specjalizujący się w problematyce zarządzania w ochronie zdrowia lub w zakresie retoryki.

Zapisy na konferencję prosimy kierować na adres PrawoMedyczne@oirp.krakow.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dzięki wsparciu partnera merytorycznego konferencji, brokera ubezpieczeniowego „Merydian" Brokerski Dom Ubezpieczeniowy S.A. w Łodzi, udział w konferencji dla radców prawnych będzie bezpłatny.

Wszystkim radcom prawnym, biorącym udział w konferencji będą przyznane punkty szkoleniowe.

Program konferencji do pobrania poniżej.

Program Konferencji Prawo medyczne w praktyce funkcjonowania szpitali - 29.06.2017