Konferencja „Odpowiedzialność za długi spadkowe” - Warszawa 23.06.2017

23.06.2017

Stowarzyszenie Notariuszy Rzeczypospolitej Polskiej
wspólnie z Katedrą Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
uprzejmie zapraszają do udziału w konferencji naukowej pod tytułem:

„Odpowiedzialność za długi spadkowe”.

Konferencja odbędzie się w dniu 23 czerwca 2017 roku w Warszawie, w sali wykładowej Uniwersytetu Warszawskiego nr A3, przy ul. Lipowej 4.

Konferencja ta poruszy istotne, z punktu widzenia środowisk prawniczych, problemy praktyczne. Program merytoryczny przygotowany przez Radę Naukową Konferencji pod przewodnictwem prof. dr hab. Fryderyka Zolla oraz prof. nadzw. dr hab. Adama Bieranowskiego obejmuje m.in. takie zagadnienia jak:

• aspekty kolizyjne odpowiedzialności za długi spadkowe,
  • ograniczona odpowiedzialność za długi spadkowe,
  • zaspokajanie długów spadkowych przy ograniczonej odpowiedzialności,
  • przyszłość systemu odpowiedzialności za długi spadkowe.

Do udziału w dyskusjach panelowych zaproszenie przyjęli m.in.:

prof. dr hab. Maksymilian Pazdan, prof. dr hab. Fryderyk Zoll, ks. Prof. Franciszek Longchamps de Berier, prof. dr hab. Bogudar Kordasiewicz, prof. dr hab. Jacek Górecki, dr Jakub Biernat, dr Grzegorz Gorczyński, dr Bartosz Kucia oraz dr Elwira Macierzyńska – Franaszczyk.

Liczymy również na aktywny udział sędziów, notariuszy, adwokatów, radców prawnych i komorników sądowych.

Poniżej w sekcji "pliki do pobrania" znajdują się: program ramowy konferencji, informacja o warunkach udziału w konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.

Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w konferencji najpóźniej do dnia 10 czerwca 2017 roku.

Uczestnikom, którzy potwierdzą swój udział, na ok. 5 dni przed konferencją, zostaną przesłane materiały konferencyjne.

Bliższe informacje dotyczące konferencji można również uzyskać w biurze Stowarzyszenia

tel. 22 827-13-45 lub 22 827-01-94

oraz na stronie internetowej www.rejent.com.pl.

formularz zgłoszeniowy na konferencje.doc
informacja o warunkach udziału w konferencji.pdf
Program Konferencji 23 06 2017.pdf
Zaproszenie na konferencję 23_06_2017.pdf