Konferencja: "Ochrona danych medycznych w dobie rozwoju nowych technologii" - Kraków 12.04.2019

Koło Naukowe Prawa Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na
ogólnopolską konferencję pt: „Ochrona danych medycznych w dobie rozwoju nowych technologii”

Konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2019, podczas wydarzenia zamierzamy się skupić na problematyce zwalniania z tajemnicy lekarskiej po śmierci pacjenta w świetle nowych przepisów, ochronie danych medycznych przy uwzględnieniu telemedycyny, użycia technologii Blockchain w ramach tzw. smart contract oraz sztucznej inteligencji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia zamieszczonej na portalu internetowym facebook, gdzie na bieżąco informujemy o wystąpieniach prelegentów, opłatach konferencyjnych i wszelkich aktualnościach związanych z konferencją - https://www.facebook.com/events/440148803216527/

Radcowie prawni z OIRP w Krakowie, biorący udział w konferencji otrzymają 5 punktów szkoleniowych.

Ochrona danych medycznych.jpg

Ochrona danych medycznych w dobie nowych technologii.pdf
Program.pdf
Zaproszenie.pdf