Konferencja: „Model Prokuratury wobec wyzwań cywilizacyjnych” - Kraków 23 i 24.03.2023

24.02.2023

Katedra Postępowania Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Stowarzyszenia Prokuratorów „Lex Super Omnia” zapraszają do udziału w konferencji naukowej „Model Prokuratury wobec wyzwań cywilizacyjnych”, która odbędzie się w Krakowie w dniach 23 i 24 marca 2023 roku.

Szczegółowy plan konferencji wraz z informacjami dotyczącymi rejestracji elektronicznej znajdziecie Państwo poniżej w sekcji do pobrania. Rejestracja elektroniczna jest otwarta do dnia 20 marca 2023 roku.

Zapraszamy do Krakowa do wspólnej dyskusji o przyszłości Prokuratury i reformie przepisów związanych z procesem karnym.

Konferencja - prokuratura wobec wyzwań - zaproszenie_Strona_1.jpg

Konferencja - prokuratura wobec wyzwań - zaproszenie.pdf