Służebność przesyłu. Wybrane zagadnienia ochrony środowiska w procesie budowlanym. Samowola budowlana i jej skutki z uwzględnieniem orzecznictwa sądowo-administracyjnego. Zakopane, 23 – 26 maja 2013 r.

08.01.2013

Centrum Szkolenia Ustawicznego Radców Prawnych

zaprasza na szkolenie n/t:

„ Służebność przesyłu.

Wybrane zagadnienia ochrony środowiska w procesie budowlanym.

Samowola budowlana i jej skutki z uwzględnieniem orzecznictwa sądowo-administracyjnego ."

Termin : 23 - 26 maja 2013 r.

Miejsce szkolenia Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy „ Antałówka„  w  Zakopanem  ul. Wierchowa 2

Zajęcia poprowadzą: sędziowie SA Agnieszka Piotrowska i NSA Cezary Pryca .

Szkolenie adresowane jest do radców prawnych i jest realizacją obowiązku wynikającego z przepisu art.41 pkt 4 ustawy o radcach prawnych z dn. 6.VII.1982r. / Dz.U. z 2002r Nr 123 poz.1045z późniejszymi zmianami / i Uchwały Nr 30/B/VII/2008 KRRP z dnia 6 czerwca 2008 r. w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych z późniejszymi zmianami..

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi: 400,- zł. w pokoju 2-os, 3-os. i studio. Pokój 1-os.: opłata wyższa o 150 złotych (rezerwacja możliwa jedynie po uzgodnieniu telefonicznym). Koszt obejmuje zakwaterowanie od 23 maja, wyżywienie od kolacji w dniu 23 maja do śniadania  w dniu 26 maja 2013 r./.

Zgłoszenie uznane jest za skuteczne, jeśli:

1) zostanie złożone w formie pisemnej na obowiązującym formularzu karty zgłoszeniowej ( karta zgłoszeniowa do pobrania);

2) załączona jest do niego kopia przelewu o wymaganym tytule wpłaty. Wpłatę należy uiścić najpóźniej do 19 kwietnia 2013;

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową pod adresem: centrum.szkolenia@kirp.pl

lub faksem  22 /821-99-71 do dnia  19 kwietnia 2013 r.

Wpłaty

Wymagany tytuł  wpłaty: Szkolenie CSzU, Zakopane, 23-26.05.2013, Imię Nazwisko uczestnika.
Wpłaty na konto Centrum Szkolenia Ustawicznego:

Krajowa Rada Radców Prawnych 66114010100000537023001005

Rezygnacja

Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona na piśmie , jest możliwa najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia listy uczestników w momencie wyczerpania miejsc.

Aktualne informacje na temat dostępności szkoleń i ewentualnych zmian znajdują się na stronie kirp.pl, w zakładce „Szkolenia", http://kirp.pl/Szkolenia/Szkolenia-regionalne-organizowane-przez-KIRP

Bliższe informacje na temat doskonalenia zawodowego: zakładka „Szkolenia", podzakładka „Tematyka i  zasady uczestnictwa":  http://kirp.pl/Szkolenia/Szkolenia-tematyka-i-zasady-uczestnictwa

oraz w uchwałach: zakładka „Akty prawne", podzakładka „Wewnętrzne akty prawne"

Informacje: 22 821 99 72