Projekt szkoleniowy „PODATKI NA PLUS” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

06.09.2010

MAZOWIECKIE CENTRUM SZKOLEŃ Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w projekcie szkoleniowym „PODATKI NA PLUS” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki [WND-POKL.08.01.01-12-209/09] Człowiek - najlepsza inwestycja, obejmującym praktyczne szkolenia pozwalające zaktualizować wiedzę i podnieść kwalifikacje w obszarze szeroko rozumianego prawa podatkowego - dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej ponoszony przez Państwa koszt uczestnictwa to jedynie 94,26 zł brutto za 1 dzień szkoleniowy.

W ramach każdego szkolenia, poza wysoką wiedzą naszych wykładowców zapewniamy: pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz gadżety promocyjne.

DLA KOGO?
Projekt skierowany jest do:
•   właścicieli mikro bądź małych przedsiębiorstw z terenu województwa małopolskiego.
•   pracowników mikro bądź małych przedsiębiorstw z terenu województwa małopolskiego, których obowiązki służbowe związane są z finansami i księgowością.
Chcemy jednocześnie zaznaczyć, iż o przyjęcie na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń, z zastrzeżeniem, iż pierwszeństwo w procesie rekrutacji będą mieć kobiety (do momentu zapełnienia 60% miejsc szkoleniowych).

KIEDY?
Szczegółowy harmonogram szkoleń znajdą Państwo tutaj.

GDZIE?
Zajęcia odbywać się będą w Centrum Europrofes, al. Krasińskiego 10/4, 30-101 Kraków.

PYTANIA?
Szczegółowe informacje  dotyczące szkoleń oraz pomoc w wypełnianiu dokumentów szkoleniowych mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej www.mcs.edu.pl oraz bezpośrednio u naszych pracowników.
tel.  (12) 345 54 49 / (22) 839 55 99 wew. 119
fax. (12) 345 58 74 / (22) 839 55 98