Postępowanie apelacyjne. Apelacja, jako środek odwoławczy. - Warszawa, 24-05-2010 r.

11.05.2010

Firma LexisNexis, jako dostawca kompleksowych rozwiązań informacyjnych przygotowała dla Państwa ofertę szkoleń skierowanej do doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych oraz do aplikantów radcowskich przygotowujących się do egzaminu końcowego. Prawo i liczne zmiany w przepisach wymagają od nas ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego, co umożliwiają Państwu między innymi nasze spotkania. Dodatkowo dają one okazję do spotkania się w jednym miejscu specjalistów danej dziedziny jak i porozmawiania bezpośrednio z prelegentami, którzy w większości są autorami naszych najlepszych publikacji.

Firma LexisNexis szczególnie poleca szkolenia:

- Postępowanie apelacyjne. Apelacja, jako środek odwoławczy.
- Procedura cywilna – nowe regulacje prawne

UWAGA! DODATKOWO SPECJALNE RABATY 50 PLN OD CENY PODSTAWOWEJ DLA CZŁONKÓW OKRĘGOWEJ IZBY. W celu otrzymania rabatu proszę o wpisanie na formularzu zgłoszeniowym (ZAŁACZNIK) kodu OIRP/02/04/2010

Prowadzący Szkolenie:

Henryk Pietrzkowski - sędzia Sądu Najwyższego. Przez ponad 25 lat kształcił aplikantów sądowych i radcowskich, jest znany z wielu opracowań z zakresu prawa cywilnego, m.in., jako autor komentarza do Kodeksu postępowania cywilnego w części dotyczącej postępowania egzekucyjnego oraz Metodyki pracy sędziego w sprawach cywilnych.

Postępowanie apelacyjne - szczegóły