Konferencja "I Kolokwium Jagiellońskie. Zmiany w prawie hipotecznym", Kraków 19.03.2010

24.02.2010

Prof. dr hab. Bogusław Gawlik - Kierownik Katedry Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić radców  prawnych zrzeszonych w Krakowskiej Izbie Notarialnej do wzięcia udziału w konferencji oraganizowanej przez Katedrę  Prawa Cywilnego WPiA UJ w dniu 19 marca 20010 roku, zatytuowanej "I Kolokwium Jagiellońskie. Zmiany w prawie hipotecznym."

Radcowie prawni zainteresowni bezpłatnym uczestnictwem w konferencji proszeni są o zgłaszanie swojegu udziału faksem pod numer +12 422 98 12 lub pocztą elektroniczną na adres kolokwium.jagiellonskie@gmail.com do 5 marca b.r. Liczba uczestników konferencji jest ograniczona.

Zmiany w prawie hipotecznym - Program [szkic]