Konferencja: "Odpowiedzialność za gromadzenie i wydatkowanie środków publicznych", Kraków, 24-26.01.2018r.

24.01.2018 - 26.01.2018

Dnia 24 stycznia 2018 roku rozpoczęła się IV Międzynarodowa Konferencja „Odpowiedzialność za gromadzenie i wydatkowanie środków publicznych”, która potrwa do 26 stycznia 2018 roku. Konferencja organizowana jest przez Katedrę Polityki Gospodarczej UJ, Katedrę Finansów Samorządowych UEK oraz Katedrę Katolickiej Nauki Społecznej UP JP II.

Komitet Honorowy:

• dr hab. med. Wojciech Nowak, Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • prof. dr hab. Wojciech Zyzak, Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II,
  • dr hab. inż Andrzej Chochół, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie,
  • dr hab. Mariusz Jerzy Golecki, prof. UŁ, Przewodniczący Głównej Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych,
  • Grażyna Wróblewska, Przewodnicząca Krajowej Rady Regionalnych Izb Obrachunkowych,
  • Janusz Kot, Prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie,
  • dr Marcin Sala-Szczypiński, Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Z ramienia współorganizatora Konferencji - Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, zgromadzonych uroczyście powitał dr Marcin Sala-Szczypiński, Dziekan Rady OIRP w Krakowie. Zapraszamy do fotorelacji z pierwszego dnia wydarzenia.

Artykuły powiązane

Konferencja "Odpowiedzialność za gromadzenie i wydatkowanie środków publicznych", Kraków, 24-26.01.2018r.
24.01.2018

IV międzynarodowa konferencja: "Odpowiedzialność za gromadzenie i wydatkowanie środków publicznych" - 24-26 stycznia Kraków
29.12.2017