Komunikacja biznesowa bez barier - szkolenia miękkie w języku angielskim

20.12.2010

Mazowieckie Centrum Szkoleń, jako Partner przy realizacji ogólnopolskiego projektu
Komunikacja biznesowa bez barier - szkolenia miękkie w języku angielskim
nr WND-POKL.O2.01.01-00-387/09,

pragnie zaprosić Państwa do udziału w szkoleniach dofinansowanych z UE realizowanych przez
Europrofes Sp. z o.o.

Jest to Projekt ogólnopolski realizowany pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w którym
szkolenia odbywać się będą w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Katowice.
W szkoleniach mogą wziąć udział właściciele oraz pracownicy mikro i małych przedsiębiorstw, zatrudnieni i wykonujący pracę na terenie całego kraju.

Niniejsze szkolenia skierowane są do osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie klientów zagranicznych i ich skuteczną obsługę, do osób odpowiedzialnych za komunikację wewnątrz firmy, budowanie jej wizerunku oraz negocjacje z podmiotami zagranicznymi. Do osób, od których kompetencji językowych, personalnych i biznesowych zależy rozwój przedsiębiorstwa, oraz pracowników, którzy poprzez kontakt z klientem zagranicznym kreują wizerunek firmy i nierzadko decydują o powodzeniu istotnych projektów.

W ramach projektów zaplanowane są następujące szkolenia:

1. 20 grudnia 2010 w Krakowie - „Negocjacje i mediacje w języku angielskim"
2. 10 stycznia 2011 w Warszawie - „Prezentacja i tłumaczenie ofert handlowych w języku angielskim"
3. 12/13 stycznia 2011 w Krakowie - „Skuteczna perswazja, komunikacja i manipulacja w języku angielskim"
4. 17 stycznia 2011 w Katowicach - „Negocjacje i mediacje w języku angielskim"
5. 19 stycznia 2011 W Warszawie - „Jak sprzedawać klientom konkurencji w języku angielskim"

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej ponoszony przez Państwa koszt udziału w szkoleniu będzie
niższy nawet do 80%.

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa koszt udziału w szkoleniach za 1 osobę wynosi odpowiednio:

Wielkość Przedsiębiorstwa koszt udziału w szkoleniu dla przedsiębiorstwa
szkolenie jednodniowe szkolenie dwudniowe
Małe i mikro przedsiębiorstwa 69,92 PLN 139,84 PLN

UWAGA:
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń oraz poprawnie wypełniony
test z języka angielskiego.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz pozostałe szkolenia realizowane w roku 2010/2011

znajdą Państwo na stronie
www.profesjonalneszkolenia.pl