Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Kalendarium

Konferencja: Czy i jak mediować w sektorze publicznym? - Kraków 16.03.2020


Konferencja została przełożona, nowy termin to 21.09.2020.

 

 

 

                                         Ogólnopolska Konferencja poświęcona tematyce: ”Czy i jak mediować w sektorze publicznym? Mediacja w sprawach o należności cywilnoprawne z udziałem podmiotów objętych reżimem odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych – aspekty praktyczne”


Webinarium „Tajemnica zawodowa - prawo czy obowiązek?", część I, 23.09.2020r.


Webinarium „Tajemnica zawodowa - prawo czy obowiązek?", część I, 23 września 2020 r. od godz. 17.00 do 20.00.


Ogłoszenie o egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2020 r.


Minister Sprawiedliwości wyznacza termin egzaminu wstępnego na aplikację radcowską na dzień 26 września 2020 r. (sobota) godz. 11.00.


Zarządzenie ws. zasad obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską w 2020 r.


Zarządzenie Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej ds. aplikacji radcowskiej przy Ministrze Sprawiedliwości z siedzibą w Krakowie w sprawie zasad obowiązujących w 2020 r. na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską.


Informacja o zasadach postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2.


Informacja Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej ds. aplikacji radcowskiej przy Ministrze Sprawiedliwości z siedzibą w Krakowie o zasadach postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 podczas egzaminu wstępnego na aplikację radcowską w 2020 r.


Bieg "5 na dobry początek" dla Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, 2-4.10.2020 r.


Zapisy już trwają. Radcowie prawni mogą pobiec w specjalnie dla nas utworzonej kategorii „radca prawny” – odrębna klasyfikacja dla kobiet i dla mężczyzn. Dla najlepszych krakowskich biegaczy z tej kategorii czekają nagrody od Dziekana Rady OIRP w Krakowie!


6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych: on-line 6-7.10.2020


Zapraszamy na do udziału w 6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych,  konferencja obędzie się w dniach 6-7 października 2020 r. Tegoroczna edycja, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, odbędzie się w formie webinarium, które będzie transmitowane na specjalnie przygotowanej platformie internetowej


ZMIANA TERMINU - Konferencja „Ustawa o własności lokali - stan de lege lata i postulaty de lege ferenda” - 24-25 kwietnia 2020


W związku z Zarządzeniem Rektora odwołano wydarzenia o charakterze otwartym, termin konferencji uległ zmianie. Nowy termin to: 23-24 październik 2020 r. (piątek-sobota).


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa