Angielski  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Kalendarium


Techniki Przesłuchań – warsztaty praktyczne - VI edycja - Kraków, kwiecień 2020


BRAK WOLNYCH MIEJSC

UWAGA: ZMIANA TERMINU SZKOLENIA

Dwudniowe, praktyczne warsztaty poświęcone technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami. Warsztaty, odbędą się w kwietniu 2020 r., w siedzibie OIRP w Krakowie. Zostaną poprowadzone przez byłych funkcjonariuszy CBŚ, trenerów z doświadczeniem w Polsce i za granicą, absolwentów Akademii FBI w USA (Quantico).


Szkolenie : „ Odpowiedzialność członków zarządu sp. z o.o. w świetle K.S.H. oraz prawa upadłościowego " – Tarnów 29.1.2020


Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu w Tarnowie, które odbędzie się 29 stycznia 2020 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.


Szkolenie : „ Odpowiedzialność członków zarządu sp. z o.o. w świetle K.S.H. oraz prawa upadłościowego " – Kraków 30.1.2020


Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu w Krakowie, które odbędzie się 30 stycznia 2020 roku w sali konferencyjnej OIRP w Krakowie.


Masz coś do powiedzenia o prawie? Spotkania w prawniczej bibliotece w Nowym Sączu


Otwarte dla wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych.


Szkolenie : „ Odpowiedzialność członków zarządu sp. z o.o. w świetle K.S.H. oraz prawa upadłościowego " – Nowy Sącz 31.1.2020


Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu w Nowym Sączu, które odbędzie się 31 stycznia 2020 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu.


Rekrutacja do III tury programu edukacyjnego "EU litigation for lawyers" w Trewirze/Luksemburgu 12-13.02.2020 r.


Otwarcie zgłoszeń do III tury - międzynarodowy program edukacyjny ERA - "EU litigation for lawyers" w Trewirze/Luksemburgu 12-13.02.2020 r.


XVII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów - Krynica Zdrój 27.02-1.03.2020


Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Pana Bartosza Opalińskiego oraz  Wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych  Michał Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XVII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 27.02 - 1.03.2020 r. w Krynicy Zdroju.


Konferencja „Ustawa o własności lokali - stan de lege lata i postulaty de lege ferenda” - 24-25 kwietnia 2020


Katedra Prawa Nieruchomości i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Izba Notarialna w Krakowie mają zaszczyt i przyjemność zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową.


Wycieczka "Wiedeń - Morawy Południowe": Koncert Filharmoników Wiedeńskich - Schonbrunn - Wiedeń - Kahlenberg - Lednice - Valtice - Sławków (Austerlitz), 21-23.05.2020r.


Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę turystyczną "Wiedeń - Morawy Południowe" w terminie 21-23.05.2020r. Program wyjazdu obejmuje: Koncert Filharmoników Wiedeńskich w Schonbrunnie, zwiedzanie Wiednia, Kahlenbergu, Lednic, Valtic, Sławkowa (Austerlitz).


XXXVII Tradycyjny Rajd Prawników "TeRaPia bieszczadzka" 9-14 czerwca 2020r. w Bystrem


Prawnicy wszelakich zawodów łączcie się! Przybywajcie w Bieszczady! Zgłoszenia do 25 lutego 2020 r.


III Rajd alpejski - Alpy Berneńskie, 21-30.08.2020 r.


Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu zaprasza na III Rajd Alpejski. Trekking odbędzie się  w dniach od 21 do 30 sierpnia 2020 r. w Alpach Berneńskich określanych też jako "Małe Himalaje" Alp Szwajcarskich.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa