Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Kalendarium

IV Ogólnopolski Turniej Negocjacyjno-Mediacyjny dla Biznesu, Kraków, 4.10.2022r.


W imieniu Fundacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie oraz Eveneum sp. z o. o. sp. k. zapraszamy do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnym dla Biznesu Turniej odbędzie się 4 października 2022 r. w Tauron Arena w Krakowie.


Radcowskie Spotkania Muzyczne - 7-9.10.2022


O tym, że radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy wybornie grają i śpiewają, w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie wszyscy doskonale wiemy. Cykliczne spotkania muzyczne organizowane w Piwnicy pod Baranami do 2020 r. (przerwa została spowodowana wybuchem pandemii) spotykały się zawsze z dużym  zainteresowaniem, zaś ostatni piwniczny wieczór muzyczny zgromadził przedstawicieli naszego zawodu również z innych, całkiem odległych Izb Radców Prawnych.


I Ogólnopolskie Radcowskie Spotkania Muzyczne - 8.10.2022 Tarnów


Serdecznie zapraszamy Państwa - wraz z rodzinami! - na koncert finałowy Pierwszych Ogólnopolskich Radcowskich Spotkań Muzycznych, który odbędzie się w dniu 8 października 2022 r., w Tarnowie.


Seminarium: Szkolenie prawników w zakresie prawa ochrony danych w UE Dziedzina prawa: Prawo ochrony danych osobowych - Ateny 14.10.2022


Seminarium jest kolejnym w cyklu wydarzeń w ramach TRADATA 2 organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego z środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej.


Bukareszt 21-22.10.2022 r. - Conference for Central & Eastern European Lawyers


Już wkrótce, bo w dniach 21-22 października polscy prawnicy będą mieć wyjątkową okazję wzięcia udziału w konferencji, jaka odbędzie się w Bukareszcie - nazywanym Paryżem południa, bałkańskim Chicago lub małym Stambułem. Program tego bezprecedensowego wydarzenia znaleźć można pod adresem:  https://www.peopil.com/conferences/conference-for-central-eastern-european-lawyers/


Wycieczka: Sucha Beskidzka – Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska, 28.10.2022


Zarząd Klubu Radcy Prawnego Seniora serdecznie zaprasza 28 października 2022 roku (piątek) swoich członków na wspaniałą wycieczkę krajoznawczą na trasie: Sucha Beskidzka – Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa