Webinarium „Tajemnica zawodowa - prawo czy obowiązek milczenia?", część II, 7.10.2020r.

Komisja d/s szkoleń  Rady  OIRP w Krakowie informuje:

w dniu 7 października  2020 r. (środa)

od 17.00 do 20.00 odbędzie się webinarium:

Tajemnica zawodowa - prawo czy obowiązek milczenia?” - część II

Wykładowca: radca prawny Krzysztof Buczek

Link do logowania zostanie udostępniony we wtorek 6 października 2020 r.

Za udział w szkoleniu będzie można otrzymać 8 punktów szkoleniowych. System odnotowuje czas uczestniczenia w szkoleniu oraz sprawdza obecność w trakcie trwania szkolenia za pomocą wyskakującego okienka, które wymaga reakcji uczestnika.

Preferowany zestaw gwarantujący dobrą jakość odbioru to:

• przeglądarka: Chrome
  • system: Windows 10
  • Internet: stabilne minimum 2 Mb/s / 2 Mb/s (czyli 2 Mb/s zarówno przy ściąganiu danych (download) jak i wysyłaniu (upload) (można to sprawdzić np. na stronie speedtest.pl - pomiaru proszę dokonać wielokrotnie i najlepiej przy dodtkowym obciążeniu czyli np. podczas odtwarzania filmu na youtube)).

Jeżeli nie posiadają Państwo powyższego zestawu, można uruchomić link do szkolenia w innej przeglądarce, na dowolnym sprzęcie (który ma kamerę, mikrofon i głośniki (słuchawki)).

Modyfikowanie, kopiowanie, dystrybucja, przekazywanie, wyświetlanie, przesyłanie, przedrukowywanie, sublicencjonowanie, tworzenie zbiorczych prac z materiałów i informacji prezentowanych na szkoleniu, a także odsyłanie i sprzedaż tych materiałów nie jest dopuszczalne.

Artykuły powiązane

Link do webinarium „Tajemnica zawodowa - prawo czy obowiązek milczenia?", część II, 7.10.2020r.
06.10.2020