Techniki Przesłuchań – warsztaty praktyczne - 21-22.05.2022 i 4-5.06.2022

Brak wolnych miejsc w obu terminach.

TECHNIKI PRZESŁUCHAŃ – WARSZTATY PRAKTYCZNE

VII EDYCJA 21.05-22.05.2022 roku

VIII EDYCJA 4.06-5.06.2022 roku

Szanowni Państwo,

W związku z ogromnym zainteresowaniem zapraszamy na kolejne edycje dwudniowych, praktycznych warsztatów poświęconych technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami.

Warsztaty odbędą się w dniach 21-22 maja 2022 r. oraz 4-5 czerwca 2022 r. (I część) , w siedzibie OIRP w Krakowie i poprowadzone zostaną przez byłych funkcjonariuszy CBŚ, trenerów z doświadczeniem w Polsce i za granicą, absolwentów Akademii FBI w USA (Quantico).

Tematy warsztatów obejmować będą:

• podstawy pracy z informacją
  • psychologiczne aspekty nawiązywania kontaktu z różnego rodzaju osobami (w tym z ofiarą)
  • praktyczne aspekty psychologii postrzegania, zapamiętywania, odpamiętywania śladów pamięciowych
  • uleganie sugestii i technikom manipulacyjnym
  • komunikację niewerbalną
  • rodzaje pytań i strategie postępowania z osobami nieszczerymi
  • wspomaganie pamięci osoby chcącej złożyć pełne zeznania
  • i inne.

OIRP w Krakowie pokrywa część kosztów związaną z udziałem w warsztatach. Odpłatność ze strony Uczestników wynosi 280 zł za osobę (opłata obejmuje catering).

Z uwagi na praktyczny charakter warsztatów grupa szkoleniowa może obejmować nie więcej niż 20 osób. Obecnie uruchamiamy zapisy na obydwa terminy pierwszej części warsztatów. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po ustaleniu listy uczestników, Uczestnikom zakwalifikowanym do udziału w warsztatach zostanie przekazane stosowne potwierdzenie, wraz z informacją o konieczności dokonania opłaty.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: szkolenia@oirp.krakow.pl podając imię i nazwisko, nr wpisu na listę r.pr. oraz informację o wybranym terminie.

Uczestnicy warsztatów otrzymają 43 punkty szkoleniowe.

Serdecznie zapraszamy!