Szkolenie: Sukcesja w firmie rodzinnej i nierodzinnej. Aspekty prawne. Najnowsze zmiany w ustawodawstwie - Kraków 20.03.2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zaplanowane na dzień 20 marca 2020 roku szkolenie pt. „Sukcesja w firmie rodzinnej i nierodzinnej. Aspekty prawne. Najnowsze zmiany w ustawodawstwie", zostaje ODWOŁANE.

O nowym terminie ww. szkolenia zostaną Państwo poinformowani.

Wszystkie dokonane przez Państwa wpłaty zostaną zwrócone.

Do ogloszenia2.jpg

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie

zapraszają na szkolenie

Szanowni Państwo

Zapraszamy na szkolenie dla radców prawnych oraz przedsiębiorców: „Sukcesja w firmie rodzinnej i nierodzinnej. Aspekty prawne. Najnowsze zmiany w ustawodawstwie.”

Szkolenie odbędzie się 20 marca 2020 r. od godz. 13.00 w siedzibie OIRP w Krakowie ul. Płk. Francesco Nullo 8, na sali konferencyjnej na pierwszym piętrze.

Szkolenie jest odpłatne, opłata wynosi 150 zł i obejmuje catering podczas szkolenia. Opłatę należy wnieść na konto:
Nr 72 1240 2294 1111 0000 3708 7100, tytułem: Szkolenie sukcesja.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy szkolenia@oirp.krakow.pl

Uczestnicy szkolenia otrzymają 16 punktów szkoleniowych.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz program szkolenia dostępne są poniżej w sekcji do pobrania.