Szkolenie: „Reklama i promocja produktów i usług sensytywnych” - Kraków 4.07.2019

04.07.2019

Uprzejmie informujemy, że pula miejsc na szkolenie została wyczerpana.

Komisja d/s promocji i rozwoju zawodowego informuje,

że w dniu 4 lipca 2019 r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 20:00 w Sali Rady OIRP w Krakowie na IV piętrze budynku siedziby OIRP przy ul. Francesco Nullo 8/4 w Krakowie

w ramach cyklu „Między teorią a praktyką”

odbędzie się szkolenie pt.:

„Reklama i promocja produktów i usług sensytywnych”

Szkolenie poprowadzi dr Michał Koszowski – radca prawny.

Radca prawny dr Michał Koszowski w lutym 2019 r. obronił w Katedrze Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Jagiellońskiego rozprawę doktorską pt. „Administracyjnoprawna metoda regulacji przeciwdziałania uzależnieniom” przygotowaną pod kierunkiem naukowym Pani Profesor Iwony Niżnik-Dobosz. Obecnie przygotowuje m.in. monografię z tego zakresu oraz komentarz do ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Dr Michał Koszowski jest równocześnie radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę OIRP w Krakowie.

Program szkolenia:

1. Część wprowadzająca:
    1. Pojęcie reklamy, promocji i sponsorowania w prawie polskim.
    2. Specyfika regulacji przeciwdziałania uzależnieniom.
  2. Regulacja reklamy i promocji:
    1. wyrobów alkoholowych (ze szczególnym uwzględnieniem kampanii w sieci Internet, w tym w mediach społecznościowych);
    2. wyrobów tytoniowych i nowych produktów wprowadzających nikotynę do organizmu użytkownika (tzw. e-papierosy, nowatorskie wyroby tytoniowe);
    3. gier hazardowych;
    4. produktów leczniczych i suplementów diety.
  1. Pytania od uczestników szkolenia.
  2. Podsumowanie.

Nowa formuła szkoleniowa „Między teorią a praktyką”, jak sama nazwa wskazuje, zakłada łączenie części teoretycznej szkolenia z praktyką. Stąd też, poza częścią wykładową, mającą niewątpliwie także walory praktyczne, będzie również czas przeznaczony na dyskusję nad przedstawionymi przez słuchaczy pytaniami. W celu odpowiedniego przygotowania szkolenia, z uwzględnieniem Państwa oczekiwań, prosimy o przesyłanie za pośrednictwem OIRP pytań do Wykładowcy. Liczymy, że tak przygotowane szkolenie zaowocuje ciekawą dyskusją, wymianą doświadczeń i uzyskaniem odpowiedzi na pojawiające się w praktyce pytania.

Uprzejmie informujemy, że udział w szkoleniu wymaga rejestracji. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres skrzynki e-mailowej: teoriaipraktyka@oirp.krakow.pl .

Na ten sam adres, w terminie do dnia 28 czerwca 2019 r. można przesyłać pytania do Wykładowcy.

Uczestnicy szkolenia otrzymają 8 punktów szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy!