Szkolenie "Radca prawny w mediacji" - Kraków 13.04.2018

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie

zaprasza na szkolenie

"Radca prawny w mediacji."

Szkolenie poprowadzi Pan dr Tomasz Cyrol, adwokat, mediator. Radcowie za udział w szkoleniu mogą uzyskać 8 pkt. szkoleniowych.

"Na rynku jest coraz więcej szkoleń i literatury kształcących mediatorów. Nieczęsto natomiast poruszany jest temat udziału radców prawnych w mediacji w charakterze pełnomocników stron. Wbrew pozorom mediacja wymaga innego sposobu zachowania pełnomocnika niż postępowanie sądowe. Radca prawny powinien także wiedzieć, czego może oczekiwać od mediatora, jak wykorzystać jego obecność oraz jakie korzyści i ryzyka wiążą się z udziałem w mediacji.

Szkolenie obejmowało będzie zagadnienia udziału radcy prawnego w mediacji w sposób kompleksowy. Począwszy od analizy zasadności udziału w mediacji i sposobu wyboru mediatora, poprzez zasady prowadzenia mediacji, strategie i techniki, a skończywszy na zasadach związanych z redagowaniem ugody i jej zatwierdzaniem."

Szkolenie odbędzie się w terminie 13.04.2018 w siedzibie OIRP w Krakowie o godzinie 17:00 w sali na I piętrze.