02.04.2020

Szanowni Państwo w odpowiedzi na zgłaszane przez nasze Koleżanki i Kolegów pytania i wątpliwości zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line nt. Tarczy antykryzysowej

dr Marcin Sala-Szczypiński
Dziekan Rady OIRP w Krakowie

Termin: 3 kwietnia 2020 r. od godziny 12.00 do 14.00

Temat: „Tarczowe i pozatarczowe metody wsparcia pracodawców"

Opis: Głównym przedmiotem szkolenia będą inne, tj. „pozatarczowe” sposoby optymalizacji kosztów pracy w okresie bieżącego kryzysu i przewidywanej w przyszłości recesji. W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną również środki oraz metody skorzystania z rozwiązań pomocowych wprowadzonych w tzw. tarczy antykryzysowej.

Wykładowca: dr Karol Kulig – specjalista prawa pracy z blisko 10 – letnim doświadczeniem prawniczym, wykładowca Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego, egzaminator na aplikacji radcowskiej w ramach OIRP w Krakowie; ekspert prawa pracy w trakcie organizowanego przez Radę Europy i Rzecznika Praw Obywatelskich programu edukacyjnego „Human Rights Education for Legal Professionals - Labour Rights as Human Rights”; członek Kolegium Redakcyjnego czasopisma naukowego KIRP - "Radca Prawny. Zeszyty Naukowe".

Miejsce: szkolenie będzie miało formę zdalnej prezentacji on-line.

Link do logowania znajduje się w artykule: Logowanie do wykladu

Udział w szkoleniu nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

Za udział w szkoleniu przysługują 4 punkty szkoleniowe.

Artykuły powiązane

Logowanie - Szkolenie on-line: „Tarczowe i pozatarczowe metody wsparcia pracodawców” - 03.04.2020
02.04.2020