Szkolenie: "Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego- cz.II" - Nowy Sącz, 25.10.2019 r.

Komisja d/s Szkoleń Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie informuje o szkoleniu, które odbędzie się w Nowym Sączu przy ul. Narutowicza 2 w sali konferencyjnej Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Termin:
25 października 2019 r. (piątek) od godz. 16:00 do godz. 19:00

Temat:
"Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego- cz.II"

Wykładowca: SSR del. do SO w Krakowie Zbigniew Miczek

Uczestnicy szkoleń otrzymają po 8 punktów szkoleniowych.

Artykuły powiązane

Praktyczne zestawienie najważniejszych zmian procedury cywilnej - opracownianie OBSIL

Ustawą z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1469) dokonano wielu istotnych zmian w procedurze cywilnej.