Szkolenie: „Związanie sądu granicami żądania w postępowaniu procesowym i nieprocesowym, przekształcenia podmiotowe w obu postępowaniach" - Nowy Sącz, 22.11.2019 r.

Komisja d/s Szkoleń Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie informuje o szkoleniu, które odbędzie się w Nowym Sączu przy ul. Narutowicza 2 w sali konferencyjnej Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Termin:
22 listopada 2018r. (piątek) od godz. 16:00 do godz. 19:00

Temat:

Wykładowca: SSO w Nowym Saczu Piotr Borkowski

Uczestnicy szkoleń otrzymają po 8 punktów szkoleniowych.