Szkolenia OIRP w Krakowie - październik-listopad 2019

Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie
informuje o szkoleniach, które odbędą się w Krakowie:

Szkolenie 1

Terminy:

• 3 października 2019 r (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 21:00
  • 7 listopada 2019 r. ( czwartek ) od godz. 18.00 do godz. 21.00 (powtórzenie wykładu)

Temat:
„Reforma KPC wprowadzona ustawą z 4 lipca 2019 roku – postępowanie rozpoznawcze, w tym postępowania odrębne”

Wykładowca:
Bartosz Łopalewski - Sędzia sądu Rejonowego w Nowym Sączu

Miejsce:
Sala Konferencyjna OIRP w Krakowie przy ul. Francesco Nullo 8/4, I piętro

Szkolenie 2:

Terminy:
17 października 2019 r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 21:00
28 listopada 2019 r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 21:00 (powtórzenie wykładu)

Temat:
„Reforma KPC wprowadzona ustawą z 4 lipca 2019 roku - środki zaskarżenia, postępowanie zabezpieczające i egzekucyjne oraz koszty sądowe”

Wykładowca:
Bartosz Łopalewski - Sędzia sądu Rejonowego w Nowym Sączu

Miejsce:
Sala Konferencyjna OIRP w Krakowie przy ul. Francesco Nullo 8/4, I piętro

Udział szkoleniach będzie wymagać uprzedniego zgłoszenia drogą elektroniczną na adres skrzynek  mailowych, które zostaną podane w informacjach ogłaszanych na stronie internetowej OIRP na tydzień przed każdym szkoleniem oraz przesłanych newsletterem radcom prawnym, którzy udostępnili Izbie aktualne adresy mailowe.

Zgłoszenia wcześniejsze nie będą uwzględniane.