Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Pierwsze szkolenie on-line (WEBINARIUM) w OIRP Kraków

Pierwsze szkolenie on-line (WEBINARIUM) w OIRP Kraków

30 stycznia 2020 roku wprowadziliśmy nową formę szkoleń dla radców prawnych w OIRP Kraków – webinaria, czyli szkolenia on-line, w których można uczestniczyć za pośrednictwem Internetu. Szkolenia on-line zainaugurował wykład Pana Sędziego Bartosza Łopalewskiego nt. odpowiedzialności członków zarządu spółki z o.o.

Na sali wykładowej wysłuchało wykładu ponad 70 osób, a w zaciszu domowym ponad 350. To świadczy o trafności wyboru tej formy szkoleń i sprawia, że będziemy z niej z pewnością regularnie korzystać. Osobisty udział daje możliwość zadawania pytań Wykładowcy, co przy udziale zdalnym jest praktycznie wykluczone ze względu na otwarty równoczesny dostęp do okna czatu wszystkich słuchaczy, ale uczestnicząc w szkoleniu w domu lub biurze oszczędzamy czas na dojazd do Izby i poszukiwanie miejsca parkingowego.

Mam nadzieję, że ta dostępna zdalnie forma szkoleń przyczyni się do zmniejszenia liczby osób, które nie realizują obowiązku szkoleniowego.

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i uwagi. Na pewno uwzględnimy je w kolejnych szkoleniach i wyeliminujemy niedociągnięcia techniczne.

 

dr Marcin Sala-Szczypiński

Dziekan Rady OIRP w Krakowie

 

web2.jpg

 

 

Artykuły powiązane


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa