17.10.2019 - 18.10.2019

Organizatorami III edycji konferencji są Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie oraz Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

Tematy wiodące dla III edycji konferencji to „RODO i problematyka ochrony danych w sektorze publicznym.” oraz „Rok po RODO. Doświadczenia po wdrożeniu i stosowaniu nowych regulacji prawnych.”.

Ilość uczestników jest ograniczona, a udział w konferencji wymaga zgłoszenia na adres rodo3@oirp.krakow.pl

Przyjmowane będą wyłącznie zgłoszenia zawierające w temacie maila: imię, nazwisko i numer wpisu. Pierwszeństwo udziału w konferencji mają osoby nieposiadające zaległości w zakresie składek oraz osoby, które dopełniły obowiązku doskonalenia zawodowego w cyklu 2015 – 2017.

Uczestnicy konferencji otrzymają 27 punktów szkoleniowych.

Szczegółowy program konferencji:

Partner konferencji:

abi_expert.JPG

Artykuły powiązane

Konferencja "RODO. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Nowe wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych" - Kraków 17-18.10.2019 - fotogaleria
17.10.2019