Szkolenie on-line „Kancelaria w czasie epidemii. Co robić?” - 25.03.2020

„Kancelaria w czasie epidemii. Co robić?”

Zapraszamy na szkolenie on-line pt. „Kancelaria w czasie epidemii. Co robić?”, które odbędzie się w środę 25 marca 2020 r. w godz. 19.00 – 20.45.

Szkolenie poprowadzi Ryszard Sowiński prof. WSB w Poznaniu.

Podczas szkolenia będą Państwo mogli uzyskać odpowiedź na pytania, które wielu radców prawnych zadaje sobie w sytuacji kryzysowej:

• jakie szanse tkwią w kryzysie i jak je wykorzystać?
  • jak identyfikować i minimalizować zagrożenia?
  • jak komunikować się z klientami i zespołem?
  • co konkretnie robić?

Wykładowca: Ryszard Sowiński, prof. Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu jest doświadczonym specjalistą w zakresie zarządzania kancelariami prawnymi. Pomaga prawnikom doskonalić kompetencje biznesowe i kancelarie. Jest autorem „Strategii konkurowania indywidualnych kancelarii radców prawnych”, którą mogą Państwo pobrać ze stron KIRP pod adresem https://bit.ly/33ATvKB. Jest prawnikiem oraz absolwentem studiów podyplomowych WSB „Psychologia w zarządzaniu” oraz „Coaching menedżerski”. Prowadzi bloga www.NowoczesnaKancelaria.pl.

Aby móc uczestniczyć w szkoleniu on-line, należy tuż przed jego rozpoczęciem skorzystać z poniższego linku:

W trakcie szkolenia będzie czas na pytania i dzielenie się ze sobą doświadczeniami z pierwszych dni kryzysu.

Szkolenie nie będzie dostępne do odtworzenia w późniejszym terminie.

W trakcie szkolenia zostaną Państwo poinformowani o sposobie  potwierdzenie swojej obecności aby otrzymać 4 punkty szkoleniowe.

Wymagania techniczne dobrego odbioru szkolenia on-line:

1. W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia, Uczestnik powinien dysponować:

• urządzeniem mającym dostęp do sieci Internet (komputer, smartfon, tablet),
  • zdolnym do odbioru dźwięku (głośniki, słuchawki), przeglądarką Windows: IE 11+, Edge 12+, Firefox 27+,  Chrome 30+, Mac: Safari 7+, Firefox 27+,  Chrome 30+.

2. Minimalna wymagana szybkość połączenia internetowego w celu korzystania z webinariów wynosi 2 Mb/s (zalecane połączenie szerokopasmowe).

Modyfikowanie, kopiowanie, dystrybucja, przekazywanie, wyświetlanie, przesyłanie, przedrukowywanie, sublicencjonowanie, tworzenie zbiorczych prac z materiałów i informacji, a także odsyłanie i sprzedaż tych materiałów nie jest dopuszczalne.