Angielski  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Szkolenia własne

Szkolenia własne

Szkolenie : „ Odpowiedzialność członków zarządu sp. z o.o. w świetle K.S.H. oraz prawa upadłościowego " – Nowy Sącz 31.1.2020


Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu w Nowym Sączu, które odbędzie się 31 stycznia 2020 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu.


Szkolenie : „ Odpowiedzialność członków zarządu sp. z o.o. w świetle K.S.H. oraz prawa upadłościowego " – Kraków 30.1.2020


Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu w Krakowie, które odbędzie się 30 stycznia 2020 roku w sali konferencyjnej OIRP w Krakowie.


Szkolenie : „ Odpowiedzialność członków zarządu sp. z o.o. w świetle K.S.H. oraz prawa upadłościowego " – Tarnów 29.1.2020


Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu w Tarnowie, które odbędzie się 29 stycznia 2020 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.


Techniki Przesłuchań – warsztaty praktyczne - VI edycja - Kraków, kwiecień 2020


BRAK WOLNYCH MIEJSC

UWAGA: ZMIANA TERMINU SZKOLENIA

Dwudniowe, praktyczne warsztaty poświęcone technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami. Warsztaty, odbędą się w kwietniu 2020 r., w siedzibie OIRP w Krakowie. Zostaną poprowadzone przez byłych funkcjonariuszy CBŚ, trenerów z doświadczeniem w Polsce i za granicą, absolwentów Akademii FBI w USA (Quantico).


Warsztaty z negocjacji - "Skuteczny Negocjator" - nabór uzupełniający


Fundacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie zaprasza na warsztaty z negocjacji - "Skuteczny Negocjator"


Szkolenie "Praktyczne problemy prawa spółek handlowych" - 27.11.2019 Kraków


BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

                                                                                                                        

 

 

 

Komisja d/s promocji i rozwoju zawodowego Rady OIRP w Krakowie zaprasza na szkolenie.


Materiał filmowy ze szkolenia „Reforma KPC wprowadzona ustawą z 4 lipca 2019 roku” - część pierwsza i druga.


Komisja d/s szkoleń OIRP w Krakowie zaprasza do zapoznania się z materiałem filmowym z wykładów, które odbyły się w dniach 3 i 17 października 2019r.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie: „Praktyczne zagadnienia kar umownych” - Kraków 16.01.2020


Komisja d/s szkoleń Rady OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu, które odbędzie się w Sali konferencyjnej OIRP w Krakowie przy ul. Francesco Nullo 8/4


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie dla kandydatów na mediatorów


Fundacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie i Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie zaprasza na szkolenie dla kandydatów na mediatorów.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Techniki przesłuchań – warsztaty praktyczne II stopień – Kraków 12.01.2020


Zapraszamy na II stopień praktycznych warsztatów poświęconych technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami, które odbędą 12 stycznia 2020 r., w siedzibie OIRP w Krakowie


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kolejne spotkanie z cyklu " Rozprawy z prawem" - 20 grudnia 2019 Nowy Sącz.


Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie w Ramach cyklu "Rozprawy z Prawem" zaprasza na spotkanie z prof. Stanisławem Waltosiem.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie: Wybrane problemy z orzecznictwa w sprawach z zakresu prawa pracy (2019 r.) - Kraków 10.12.2019


Zapraszamy na szkolenie: "Wybrane problemy z orzecznictwa w sprawach z zakresu prawa pracy (2019 r.) – zakres powagi rzeczy osądzonej, rola zwyczaju zakładowego i roszczenia odszkodowawcze"


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie : „Proszę mi to naprawić!- czyli o rękojmi za wady fizyczne nie tylko przy sprzedaży" – Kraków 5.12.2019


Komisja d/s Szkoleń Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie informuje o szkoleniu, które odbędzie się w Krakowie w dniu 5 grudnia 2019 roku w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

TECHNIKI PRZESŁUCHAŃ – WARSZTATY PRAKTYCZNE - II STOPIEŃ - 1.12.2019 roku


BRAK WOLNYCH MIEJSC.

                                                                                                                                                                            

Serdecznie zapraszamy na II stopień praktycznych warsztatów poświęconych technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami, które odbędą dnia 1 grudnia 2019 r., w siedzibie OIRP w Krakowie.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie „Dylematy prawne związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej" - Kraków 26.11.2019


BRAK WOLNYCH MIEJSC

Szkolenie rozpocznie się 26 listopada 2019r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 20:00 w Krakowie w sali wykładowej na I piętrze, a poprowadzi je mgr Piotr Strumiński. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i dyskusję problemową.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenia: "Budżet JST z uwzględnieniem najnowszych zmian w przepisach" i "Wieloletnia prognoza finansowa z uwzględnieniem najnowszych zmian w przepisach" - Kraków 14.11.2019


Serdecznie zapraszamy na szkolenia "Budżet JST z uwzględnieniem najnowszych zmian w przepisach""Wieloletnia prognoza finansowa z uwzględnieniem najnowszych zmian w przepisach"


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Techniki Przesłuchań – warsztaty praktyczne - V edycja - Kraków 23.11.-24.11.2019


BRAK WOLNYCH MIEJSC.

                                                                                                           

 

 

 

 

 

Dwudniowe, praktyczne warsztaty poświęcone technikom pozyskiwania informacji oraz pracy ze świadkami. Warsztaty, odbędą się w dniach 24-25.08.2019r., w siedzibie OIRP w Krakowie. Zostaną poprowadzone przez byłych funkcjonariuszy CBŚ, trenerów z doświadczeniem w Polsce i za granicą, absolwentów Akademii FBI w USA (Quantico).


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie dla kandydatów na mediatorów.


Fundacja Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie i Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie zaprasza na szkolenie dla kandydatów na mediatorów.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie : „Proszę mi to naprawić!- czyli o rękojmi za wady fizyczne nie tylko przy sprzedaży" - Tarnów 10.10.2019


Komisja d/s Szkoleń Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie informuje o szkoleniu, które odbędzie się w Tarnowie w dniu 10 października 2019 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Konferencja "RODO. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Nowe wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych" - Kraków 17-18.10.2019


Zapraszamy do udziału w III edycji Konferencji RODO. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Nowe wyzwania w zakresie ochrony danych osobowych.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa