Zaproszenie na kurs "Legal English for Scholars Made Easy!" - 22-24.01.2021 r.

Szanowni Państwo,

stowarzyszenie Center For American Studies (CFAS), działające we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu ma przyjemność zaprosić członków Naszej Izby do udziału w Legal English for Scholars Made Easy! – intensywne weekendowe szkolenie prowadzonone w języku angielskim, które odbędzie się w dniach 22-24 stycznia (umożliwiając tym samym uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

Szkolenie Legal English for Scholars Made Easy! prowadzone jest przez native speakera z USA (absolwent George Mason University) i ma ściśle praktyczny i akademicki charakter.

Polecamy aplikować już dziś i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www (http://cfaspoland.org.). Opłata early bird obowiązuje tylko do 8 stycznia.

W załączniku oficjalna oferta szkolenia (w wydaniu otwartym dla szerokiego grona odbiorców), gdzie znajdą Państwo szczegółowy program kursu, a także informację jak aplikować.

Center For American Studies

Legal English for Scholars - zaproszenie na szkolenie .pdf 339.2 KB pdf