Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Webinarium - "Przyśpieszone postępowania odrębne w kpc – najnowsze zmiany.” 20.04.2020

Webinarium - "Przyśpieszone postępowania odrębne w kpc – najnowsze zmiany.” 20.04.2020

Szanowni Państwo,

Zachęcam do udziału w webinarium prowadzonym przez zaprzyjaźnioną Izbę lubelską, jednocześnie dziękuję Panu Dziekanowi Profesorowi Arkadiuszowi Berezie za tę inicjatywę, umacniajacą nasze poczucie wspólnoty w trudnym czasie epidemii.


dr Marcin Sala-Szczypiński
Dziekan Rady OIRP w Krakowie

 

Webinarium dostępne dla radców prawnych z całej Polski!

Szanowni Państwo,

W ramach doskonalenia zawodowego radców prawnych, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na webinarium, które poprowadzi dr hab. Joanna Studzińska, prof. ALK w dniu 20 kwietnia 2020 r. w godz. 9.00-14.00 na temat: „Przyśpieszone postępowania odrębne w kpc – najnowsze zmiany.”

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie, dysponująca rozbudowanym systemem szkoleń zdecydowała się na nieodpłatnie udostępnianie webinarium, zapewniając możliwość uczestniczenia w szkoleniu dla zainteresowanych radców prawnych. Wychodzi tym samym naprzeciw sytuacji panującej w kraju związanej z epidemią i możliwości wykorzystania czasu spędzanego w domu. Zachęcamy pozostałe izby do kontaktu, zaś Państwa do uczestniczenia w udostępnionym webinarium. Każdy z radców prawnych, który odbędzie szkolenie uzyska zaświadczenie o zdobytych punktach szkoleniowych.

Radcowie prawni z OIRP w Lublinie rejestrują się na webinarium na Platformie Zdalnego Doskonalenia Zawodowego OIRP w Lublinie: https://lms.oirp.lu. Ci, którzy nie logowali się na platformę – proszę o skorzystania z tej możliwości, a w przypadku problemów z logowaniem prosimy o zgłoszenie tego faktu pod adresem http://pomoc.oirp.lu

Radców prawnych z całej Polski (spoza OIRP w Lublinie) zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa w webinarium pod adresem: https://szkoleniadlaradcow.online/289-716-292/, udostępniamy 300 miejsc.

Dziekan Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
dr hab. Arkadiusz Bereza prof. UMCS

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa