Szkolenie: „Rewolucyjne zmiany w rozliczeniach podatku akcyzowego” - Wierzchosławice 8.05.2019

Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Małopolski

Zaprasza na szkolenie:
„Rewolucyjne zmiany w rozliczeniach podatku akcyzowego”
wykładowca Szymon Parulski

8 maja 2019 r. w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach

Jest to kolejne szkolenie zorganizowane nie tylko dla doradców podatkowych i pracowników ich kancelarii – ale również dla osób niebędących członkami Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Cena szkolenia to 300,00 zł brutto/osoba. W cenie zawarta jest oprócz części merytorycznej również przerwa kawowa oraz materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które zostaną przekazane członkom szkolenia na podane przez nich adresy mailowe.

Poniżej w sekcji do pobrania znajduje się formularz zgłoszenia, który jest podstawą przyjęcia na szkolenie. W niniejszym formularzu uczestnicy znajdą szczegółowe informacje dot. szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

formularz zgłoszenia na szkolenie.pdf