Studia podyplomowe w Instytucie Prawa, Administracji i Ekonomii na UP w Krakowie

Dla chętnych aplikantów radcowskich i radców prawnych do pogłębiania wiedzy

Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oferuje nową, szeroką gamę kierunków na studiach podyplomowych. Staramy się, aby te studia były powiązane z rynkiem pracy, dlatego część zajęć odbywa się w instytucjach, przedsiębiorstwach i organizacjach.

Na uczelni wykładowcami są praktycy: przedsiębiorcy, menadżerowie firm, prezesi organizacji.

Zajęcia odbywają się w gmachu głównym przy ul. Podchorążych 2, w soboty i niedziele.

Więcej informacji: www.prawo.up.krakow.pl e-mail: ipae@up.krakow.pl tel. 12-6626211.

A oto nazwy realizowanych i planowanych studiów podyplomowych:

• Ochrona danych osobowych w jednostkach administracji publicznej
  • Prawo medyczne z zasadami deontologii i bioetyki zawodów medycznych
  • Prawo inwestycyjno-budowlane
  • Administracja samorządowa
  • Innowacyjny biznes społecznie odpowiedzialny
  • Prawo dla urzędników nieprawników
  • Prawo wykonawcze
  • Etyczno-prawna podmiotowość zwierząt
  • Marketing i nowoczesna administracja
  • Administracja i zarządzanie w wymiarze sprawiedliwościowi i instytucjach pomocniczych
  • Prawo w kierowaniu szkołą i placówką oświatową