Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Studia podyplomowe: „Prawo Ochrony Konsumentów”

Studia podyplomowe: „Prawo Ochrony Konsumentów”

Szanowni Państwo,

Informujemy o przedłużeniu naboru na otwartą przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk

III edycję Podyplomowych Studiów „Prawo Ochrony Konsumentów”.

Termin zapisów upływa 5 lutego 2021 r. Studia mają charakter dwusemestralny. Zajęcia rozpoczynają się 27 lutego 2021 r., a kończą w grudniu 2021 roku. Studia są odpłatne i odbywają się w systemie 9 zjazdów weekendowych (sobotnio-niedzielnych). Zajęcia odbywają się w formie zdalnej za pośrednictwem aplikacji. W zależności od panującej sytuacji epidemicznej zajęcia mogą odbywać się równocześnie w formie zdalnej i stacjonarnej w Instytucie Nauk Prawnych PAN, w Warszawie, ul. Nowy Świat 72 (Pałac Staszica) lub w innych obiektach przygotowanych do prowadzenia zajęć dydaktycznych.

Przedsięwzięcie to uzyskało zaszczytne wyróżnienie Prezesa Federacji Konsumentów, który przyznał mu patronat.

Informujemy, że wykłady prowadzone są przez wybitnych przedstawicieli nauki: pracowników INP PAN, Wydziału Prawa i Administracji UW i innych renomowanych uczelni w Polsce oraz wybitnych praktyków.

Szczegółowa informacja o Studiach Podyplomowych znajduje się na stronie Instytutu Nauk Prawnych: https://www.inp.pan.pl/ w zakładce Studia podyplomowe Prawo Ochrony Konsumentów III ed. lub pod nr telefonu: 22 657 28 68 / +48 505 041 045 i pod adresem poczty elektronicznej p.ochman@inp.pan.pl.

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa