Studia Podyplomowe: Prawo Karne Procesowe

08.10.2018

Katedra Postępowania Karnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
uprzejmie informuje, że trwa nabór na studia podyplomowe prawa karnego procesowego

Będzie to kolejna już  edycja studiów, które Katedra Postępowania Karnego UJ zapoczątkowała przed laty na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Uczestnikami wcześniejszych edycji studium byli głównie sędziowie i prokuratorzy. Ostatnia poświęcona była przede wszystkim praktycznym aspektom najnowszych zmian w przepisach procedury karnej i uczestniczyli w niej licznie także przedstawiciele innych zawodów. Udział w zajęciach w ramach Studium wzięło dotychczas łącznie prawie trzystu słuchaczy.

Do udziału w kolejnej edycji zapraszamy przede wszystkim adwokatów oraz aplikantów do tych zawodów, jak również tradycyjnie sędziów i prokuratorów, a także wszelkie osoby zainteresowane współczesnymi zagadnieniami prawa karnego procesowego i praktycznymi zagadnieniami postępowania karnego oraz innych postępowań o zbliżonym charakterze. W wypadku zgłoszenia się odpowiednio dużej liczby uczestników istnieje możliwość sprofilowania części zajęć. Komplet materiałów będzie dostępny dla uczestników online.

Koszt udziału słuchacza wynosi obecnie 2750 zł, a planowany termin rozpoczęcia to koniec października 2018 r.

Więcej informacji na stronie studiów: http://www.law.uj.edu.pl/kpk/strona/studia-podyplomowe-20182019/

Informacji udziela także Sekretarz Studiów – dr Paweł Czarnecki – pawellas@op.pl (tel. 576766578)

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 17 października (abyśmy mogli ocenić, czy jest możliwe uruchomienie bieżącej edycji w zaplanowanym czasie).