Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

"Power Up your Business in Małopolska 3" - 27-28.03.2023

"Power Up your Business in Małopolska 3" - 27-28.03.2023

„Szanowni Państwo

 

W dniach 27 i 28 marca 2023 r. w Krakowie oraz Nowym Sączu Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. będzie gościć przedsiębiorców z Ukrainy. To wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania z przedsiębiorcami działającymi na terenie kraju, który od ponad roku stawia opór najeźdźcy i już w tej chwili przygotowuje się do realizacji największego planu odbudowy w historii powojennej Europy.

Wśród naszych gości z Ukrainy znajdą się przedstawiciele kilku branż – w tym między innymi firmy doradcze, biura obsługi prawnej i księgowej, zajmujące się inwestycjami i poszukiwaniem partnerów handlowych.

W obecnej sytuacji wszystkie ukraińskie firmy, biorące udział w misji, liczą na kontakt z polskimi firmami zajmującymi się tematyką międzynarodowej wymiany handlowej oraz pozyskiwaniem nowych partnerów biznesowych, posiadającymi doświadczenie w zakładaniu nowych podmiotów gospodarczych, działaniem także na terenie Polski.

Jesteśmy przekonani, że Państwa udział w spotkaniach z ukraińskimi przedsiębiorcami zaowocuje nowymi projektami i interesującymi relacjami na przyszłość.

Chęć udziału w wydarzeniu należy zgłosić e-mailowo na adres: magdalena.michnal@marr.pl

 Misja Ukraina.jpg

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa