Konferencja: Prawo medyczne w praktyce funkcjonowania szpitali - Kraków 27.06.2018

27.06.2018

Limit miejsc został wyczerpany, przyjmujemy zapisy na listę rezerwową

Dziekan Rady OIRP w Krakowie dr Marcin Sala-Szczypiński
objął honorowym patronatem konferencję
„Prawo medyczne w praktyce funkcjonowania szpitali”
organizowaną przez Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
oraz Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego

Zapraszamy do udziału w konferencji prawa medycznego, która odbędzie się w dniu 27 czerwca 2018 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w Sali konferencyjnej Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie, os. Na Skarpie 66

Zamysłem organizatorów jest przeprowadzenie prekonferencji VII Kongresu Prawa Medycznego, który tradycyjnie odbędzie się w pierwszych dniach grudnia bieżącego roku w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adresatem konferencji jest środowisko radców prawnych, którzy licznie uczestniczą w organizowanych z powodzeniem przez Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego kongresach.

Program konferencji koncentrować się będzie wokół problematyki funkcjonowania w praktyce działalności szpitala (czemu poświęcona jest pierwsza część) oraz praktycznym problemom związanym z prowadzeniem dokumentacji medycznej oraz praktyką postępowań z zakresu dochodzenia roszczeń z tytułu błędów i zdarzeń medycznych (o czym będzie mowa w drugiej części obrad).

Do udziału w charakterze prelegentów zostali zaproszeni lekarze i prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa medycznego.

Dzięki wsparciu brokera ubezpieczeniowego „Merydian" Brokerski Dom Ubezpieczeniowy S.A. w Łodzi udział w konferencji dla radców prawnych będzie bezpłatny.

Uczestnicy konferencji otrzymają 14 punktów szkoleniowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: prawomedyczne@oirp.krakow.pl

do dnia 26 czerwca 2018 roku.

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

KonferencjaMedycz.jpg

Zapraszamy!