Konferencja: „Nowelizacja postępowania cywilnego – najważniejsze zmiany. Jak stosować nowe regulacje w praktyce?” - Warszawa 14.11.2019

Wolters Kluwer Polska zaprasza udziału w konferencji:
14 listopada 2019 r. w Radisson Collection Hotel w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 24.

Celem konferencji jest przybliżenie wprowadzanych w Kodeksie postępowania cywilnego zmian i wskazanie ich praktycznego wymiaru, jak również pogłębiona refleksja nad tym czy wprowadzone przepisy proceduralne przyczynią się do usprawnienia postępowania cywilnego. Mamy nadzieję, że nasza konferencja stanie się platformą wymiany opinii w zakresie stosowania prawa procesowego.

Program konferencji został przygotowany we współpracy z Katedrą Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, z dr. hab. Tadeuszem Zembrzuskim na czele. Wśród panelistów nie zabraknie przedstawicieli reprezentujących różne środowiska: sędziów Sądu Najwyższego i sądów powszechnych, doświadczonych radców prawnych i adwokatów, radcy Prokuratorii Generalnej oraz przedstawicieli nauki prawa postępowania cywilnego, m.in. w osobach:

• Prezesa SN w stanie spoczynku prof. dr. hab. Tadeusza Erecińskiego;
  • Sędziego SN Jacka Gudowskiego;
  • Sędzi SN dr. hab. prof. UJ Marty Romańskiej;
  • radcy PGRP Małgorzaty Sieńko;
  • Sędziego SN prof. dr. hab. Karola Weitza;
  • radcy prawnego dr. hab. Tadeusza Zembrzuskiego;
  • radcy prawnego dr. hab. prof. UWr Łukasza Błaszczaka.

Poniżej w sekcji "do pobrania" znajduje się szczegółowy program konferencji.

wk12.jpg

konferencja KPC_14.11.2019.pdf