Konferencja: Nieodpłatna pomoc prawna. Analiza stanu obecnego i postulaty de lege ferenda - Warszawa 12.09.2019 r.

Szanowni Państwo

Krajowa Rada Radców Prawnych, Naczelna Rada Adwokacka oraz Uniwersytet Warszawski zapraszają do udziału w konferencji: „Nieodpłatna pomoc prawna. Analiza stanu obecnego i postulaty de lege ferenda". Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie – w przyjęty przez Państwa sposób – zaproszenia wśród radców prawnych należących do Okręgowej Izby Radców Prawnych.

Informacje o konferencji wraz z programem przesyłamy w załączeniu.

Znajdą je również Państwo na stronie internetowej KRRP pod linkiem: http://kirp.pl/konferencja-nieodplatna-pomoc-prawna-analiza-i-postulaty/