III edycja szkolenia z zakresu Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego 3.03 – 1.07.2017

09.02.2017

Kompleksowe szkolenie z zakresu Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, organizowane przez Instytut Allerhanda.

Termin i miejsce: 3 marca – 1 lipca 2017, wybrane weekendy (piątek, sobota), Instytut Allerhanda Kraków

Cele szkolenia: gruntowne omówienie teorii i zastosowania przepisów z zakresu postępowania upadłościowego i Prawa restrukturyzacyjnego. Szczególny nacisk zostanie położony na praktyczny wymiar szkolenia w oparciu o analizę kazusów oraz aktywny udział uczestników.

Eksperci: współtwórcy ustawy, członkowie Zespołu Ministerstwa Sprawiedliwości ds. przygotowania projektów ustaw z zakresu Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Adresaci szkolenia: radcowie prawni i adwokaci, syndycy, doradcy restrukturyzacyjni, pracownicy wymiaru sprawiedliwości, pracownicy izb skarbowych oraz urzędów gmin, pracownicy banków, firm windykacyjnych i zakładów ubezpieczeniowych.

Uczestnictwo w szkoleniu podlega certyfikacji.

Dodatkowe informacje oraz szczegółowy program tematyczny spotkań do pobrania poniżej

Program szkolenia PUiR 2017.pdf
szkolenie_puir_v02.pdf